Nagrano ducha kota! Dowód że zwierzęta mają duszę?

Zwierzęta w dzisiejszych czasach traktujemy z marnym szacunkiem! Zabijamy je dla jedzenia by poczuć przyjemność podczas gdy dietetycy już od dawna twierdzą, że  zdrowy człowiek nie potrzebuje mięsa do życia, jeśli tylko jego dieta będzie odpowiednio zbilansowana i oparta na nabiale, warzywach, owocach, ziarnach itd.

Faktem jest także, że owe zabijanie dzieje się  masowo na taką skalę, że My nawet nie jesteśmy wstanie całego tego mięsa zjeść i duża jego część ląduje w śmieciach. Zabawne jest także, że wielu ludzi oburza się, że niektórzy jedzą psy choć naukowcy już dawno potwierdzili, że świnia jest tak samo inteligentna jak pies.
Poza tym jest także bardzo emocjonalna i  może popadać w stan silnego smutku.

Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawe nagranie ducha kota. Nagranie stało się dość popularne w sieci i faktycznie nie brakuje zwolenników jego prawdziwości. Co o nim sądzicie? Czy to faktycznie duch kota, a może coś zupełnie innego? Czy według Was zwierzęta mają duszę?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Argentynie sfotografowano WILKOŁAKA? Sami zobaczcie!

wt Kwi 17 , 2018
Wilkołaki są istotami, które od wieków wywoływały lęk u ludzi! Pierwotne podania o tych istotach przedstawia mitologia grecka, która opisuje mit o królu Arkadii, który umyślnie podał Zeusowi mięso z człowieka… Bóg odkrył jednak podstęp i zamienił mężczyznę i jego rodzinę w wilki. Opowieści o wilkołakach są fascynujące jednak nie […]