W Anglii nagrano JEŹDŹCA APOKALIPSY? Co zapowiada? Nagranie szokuje!

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy opisani są w Apokalipsie Świętego Jana i według tych przekazów mają pojawić się między nami przez Sądem Ostatecznym. Mają oni sprowadzić na Ziemię przerażające rzeczy jak zarazy, wojny, brak pożywienia i śmierć! Być może są oni tylko pewnymi biblijnymi symbolami wydarzeń, które zapowiedzą koniec, ale czy na pewno?

Thomas Arnold w zamku Berkeley za pomocą drona uchwycił dziwną, mglistą postać przypominającą jeźdźca na koniu! Mężczyzna wyznał, że początkowo ciężko było mu uwierzyć, że nagrał prawdziwe zjawisko paranormalne, natomiast powoli zaczął się z tym oswajać i przypomniał sobie jak kiedyś w południe rozmawiał w parku ze swoją sąsiadką – gdy wrócił do domu jego babcia powiedziała mu, że ta sąsiadka umarła dziś rano…

Warto wspomnieć, że z zamkiem Berkeley związana jest przerażająca historia o królowej Isabel, która razem ze swoim kochankiem wtrąciła męża do lochu sądząc, że szybko umrze tam z  powody choroby na którą od dawna cierpiał – niestety tak się nie stało, więc skazano go na śmierć – delikatnie mówiąc! Najpierw mężczyznę unieruchomiono, a potem wprowadzono mu do odbytnicy lejek, aby potem włożyć gorące żelazo do jego jelitOd tego czasu wiele osób twierdzi, że zamek jest nawiedzony! Czy Thomas Arnold nagrał ducha mężczyzny, który umarł w męczarniach, a może faktycznie był świadkiem ukazania się jeźdźca Apokalipsy? Jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.