Dziecko urodziło się 4 lata po śmierci rodziców!

Życie pisze czasami niezwykłe scenariusze – raz przerażające i dziwne, a raz piękne i poruszające… Shen Jie i Liu Xi nie mogli mieć dzieci, więc próbowali zapłodnienia in vitro.

Niestety nic z tego nie wyszło, bo cztery dni po kolejnej próbie para zginęła w wypadku samochodowym. Rodzice pary chcąc sprawić, by ich dzieci w pewnym sensie żyły postanowili uzyskać prawo do zarodków co ostatecznie się udało! Znaleźli zastępczą matkę i po pewnym czasie urodził się cudowny chłopiec, któremu nadano imię Tiantian. Dziecko wygląda identycznie jak ojciec, choć oczy ma po matce.

Rodzice pary są bardzo szczęśliwi i są przekonani, że ich dzieci byłyby dumne, że posiadają potomka. Niepokoi ich tylko fakt, że pewnego dnia będą musieli  powiedzieć Tiantianowi o jego rodzicach i wszystkim tym, co może być dla niego trudne.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

12 znaków końca świata jakie Jezus ujawnił Ojcu Pio! (NAGRANIE)

czw Kwi 19 , 2018
/>Ojciec Pio był włoskim kapucynem, który miał doświadczać wizji zesłanych przez samego Boga. To właśnie ten człowiek miał przepowiedzieć iż Karol Wojtyła zostanie Papieżem. Mężczyzna ma na koncie także wiele innych niesamowitych przepowiedni, ale jedna z nich szczególnie szokuje. Wspomina o niej Renzo Baschera  w swojej książce o prorokach pt. „I […]