Czy w 2012 roku miał miejsce KONIEC ŚWIATA? Co naukowcy zrobili wtedy z Ziemią? To wyznanie może szokować… (NAGRANIE)

Kontrowersje związane z rokiem 2012 dalej nie ustają! Co prawda nawet naukowcy jeszcze przed tym czasem twierdzili iż Majowie wcale nie zapowiadali końca świata a jedynie koniec pewnego okresu – Nie znaczy to, jednak że wiele osób nie wyczekiwało wtedy na Ostateczne Zniszczenie Ziemi, a nawet do dziś twierdzi, że tak właśnie się zdarzyło…

Owa teoria spiskowa z którą ostatnio podzielił się ze światem pewien internauta szokuje! Zakłada ona iż tak naprawdę 21 grudnia 2012 roku miał miejsce koniec świata i lasy, miasta, ludzie, zwierzęta itd wszystko zostało zniszczone, natomiast jakim cudem dalej istniejemy? Otóż owa teoria zakłada iż naukowcy z CERN o których jakiś czas temu było bardzo głośno gdy nagrano pod ich siedzibą coś co wyglądało jak rytuał odprawiany przy posągu Nataradźa (jedna z  form boga Śiwy).

Co ciekawe Nataradźa symbolizuje zniszczenie i zarazem tworzenie Wszechświata! Sporo kontrowersji było też z Wielkim Zderzaczem Hadronów, który znajduje się w CERN, a który miał pomóc odnaleźć boską cząstkę i zrozumieć jak powstał Wszechświat. Według teorii spiskowych Zderzacz może stworzyć czarną dziurę, która pochłonie świat albo sprowadzi coś do naszego! Powiada się, że to przerażające urządzenie może też tworzyć sztuczne światy jak ten w którym teraz żyjemy i to dlatego teraz wydaje nam się, że istniejemy, bo funkcjonujemy w iluzji którą zaprojektowali naukowcy, a tak naprawdę zginęliśmy w 2012 roku.

Oczywiście należy pamiętać, że to tylko i wyłącznie teoria spiskowa! Poniżej film przedstawiający rzekomy rytuał CERN:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.