Sprawdź, czy posiadasz tą niezwykłą zdolność? (NAGRANIE)

Zjawisko Polterigeista opisywane jest przez parapsychologów jako działanie zdolności telekinetycznych, które ukryte są w każdym z nas.

Szczególnie nasila się to w czasie dorastania, kiedy przeżywamy burze hormonów i nie potrafimy poradzić sobie z samym sobą. Często owe zjawisko dotyka także ludzi niezrównoważonych psychicznie! Oczywiście telekineza kojarzy nam się raczej z bajkami – natomiast masa ludzi na świecie co jakiś czas ujawnia te zdolności np. w chwili gdy kłócimy się ze znajomym i nagle szklanka w kuchni pęka lub  nagle gaśnie światło albo gdy się śpieszymy i nagle niektóre sprzęty elektryczne zaczynają się psuć i wszystkie nie idzie tak jak powinno.

Przypomnij sobie jak często zdarzyły Ci się owe zdarzenia i pomyśl, czy przypadkiem telekineza nie dotyczy także Ciebie… Schizofrenia  a jasnowidzenie!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Największy na świecie komar został odkryty w Chinach!

śr Kwi 25 , 2018
Już za chwilę znowu czeka nas lato, a to oznacza słoneczne dni, wolny czas i oczywiście KOMARY! Niestety te małe, bzyczące istotki znowu będą nas denerwować i wypijać naszą krew. Na szczęście nasze komary nie wiele mają wspólnego  z tymi… W Chinach entomolog odnalazł komara, którego rozpiętość skrzydeł to aż […]