Lewitująca postać nagrana w Chicago? Nagranie zszokowało wielu ludzi…

Ludzie od dawna marzyli o umiejętności latania – szczególnie gdy przyglądali się ptakom, które potrafią wznieść się w powietrze i stać się wolnymi. Oczywiście z czasem wynaleziono samoloty itd, ale to przecież nie to samo…

W filmach czy bajkach od dawna obserwujemy ludzi, którzy potrafią latać – często nawet bez posiadania skrzydeł! Faktem jest jednak, że nawet w rzeczywistości opisywane są historie np. buddyjskich mnichów, którzy dzięki medytacji mogli lewitować. Lewitować miał także np. Św. Józef z Kupertynu! Nie brakowało też wielu legend o zdolności latania na miotle jaką miały posiadać czarownice – Dziś jednak wiemy, że w tych historiach nie chodziło o prawdziwe latanie w powietrzu  a jedynie o wizje wywołane przez specjalną maść, a miotła wcale nie miała służyć do lewitacji a do wykonywania zaklęć płodności. Czy więc człowiek faktycznie może wznieść się w powietrze dzięki niezwykłym mocom – czy to swoim czy pochodzącym od innych istot? Ostatnio w sieci dość spore kontrowersje wzbudziło nagranie wykonane w Chicago 28 kwietnia 2018 roku – Niestety nagranie jest słabej jakości, więc być może to jakaś przeróbka, ale kto wie?

Na filmie widzimy coś co wygląda jak postać unosząca się blisko budynków – Czy to człowiek, duch, a może jeszcze coś innego? Kilku internautów nazwało tą postać czarownicą… A Wy co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.