W 2018 roku urodził się Antychryst? Jest nim…? To może przerażać! (NAGRANIE)

Teorie spiskowe zawsze szokują i będą szokować. Czasami mają one spore wspólnego z prawdą, a czasami mniej. Jak jest w tym przypadku – Sami to oceńcie!

Ostatnia informacja o narodzinach Ludwika z Cambridge była niezwykle popularna. Księżna Kate zaledwie kilka godzin po porodzie wyszła ze szpitala i co ciekawe nie wyglądała w ogóle na zmęczoną! I to m.in. dlatego pojawiły się teorie, iż kobieta wcale nie była w ciąży…
Nie tylko to jednak spotkało się ze sporymi kontrowersjami, ale także sukienka jaką księżna miała na sobie, która była prawie identyczna jak ta z filmu Dziecko Rosemary, którego twórcą jest Roman Polański. Więcej o kontrowersjach dotyczących filmu na dole w polecanych artykułach!

Warto jednak pokrótce wspomnieć iż Dziecko Rosemary opowiada historię kobiety, która zostaje zapłodniona przez diabła i rodzi Antychrysta. Kobieta przy okazji cały czas jest manipulowana przez sektę satanistów! I w wielu scenach nosi na sobie właśnie tą czerwoną sukienkę jaką miała na sobie księżna Katy. Czy to jakiś znak ze strony rodziny królewskiej? Czy tym ubiorem dali znak, że dziecko które urodziło się 23 kwietnia 2018 jest Antychrystem? Czy Ludwik z Cambridge jest zapowiadanym Antychrystem? Co ciekawe warto też wspomnieć że na 23 kwietnia 2018 roku David Meade (astronom i biblista) zapowiedział znaki które mają być ukazane w Biblii w Księdze Apokalipsy. Według astronoma Słońce i Księżyc tego dnia znalazły się w gwiazdozbiorze Panny, co ma uosabiać cytat z Biblii o brzemiennej niewieście z Księżycem pod stopami i obleczonej w Słońce.David Meade twierdził, że to oczywisty znak iż niedługo przyjdzie na świat Antychryst i pojawi się tajemnicza Planeta!

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.