Duchowny ostrzega: Opętana Biblia zabija i niszczy życie! Sprawdź, czy nie znajduje się w Twoim domu?

Biblia to jedna z ksiąg religii świata! Zawiera ona treści dotyczące powstania świata, stworzenia człowieka, historie Jezusa czy wreszcie opis końca. Biblia jednych fascynuje i dodaje nadziei natomiast innych przeraża. Ta Biblia jednak z pewności przerazi każdego. W 1800 roku pojawiła się Biblia oprawiona w skórę, która co najciekawsze miała być przeklęta.

Przekonał się o tym pastor Fred z Workington z Wielkiej Brytanii, który wszedł w jej posiadanie dzięki kobiecie, która odziedziczyła ją po dziadkach, którzy mieli przez nią zginąć. Oddała mu ją gdyż stwierdziła, że od czasu gdy ją otrzymała jej dom zaczął sam żyć – przedmioty poruszają się same i ciągle słychać hałasy nieznanego pochodzenia. Kapłan wziął księgę od kobiety i dokonał nad nią stosowne oczyszczenia – Kobieta potwierdziła, że to naprawdę pomogło, natomiast nie chciała już Biblii s powrotem!

Z czasem jednak owe dziwne zdarzenia zaczęły dziać się i u pastora w domu przez co mężczyzna postanowił ją sprzedać za 120 000 funtów. Ostrzegał jednak, że chce by trafiła do kogoś kto naprawdę będzie wiedział jak z nią postępować i ma nadzieję, że jej posiadaczem nie stanie się nikt nieodpowiedzialny ani żeby jakimś przypadkiem nie trafiła do kogoś nieodpowiedniego. Biblia została już sprzedana.  Istnieje niestety możliwość, że jeśli ktoś nie poradzi sobie z negatywną mocą tej Biblii postanowi sprzedać ją dalej i być może nie uprzedzi o tym kupującego… Jak myślicie – Czy Biblia rzeczywiście jest nawiedzona? A może to po prostu jakiś pomysł na biznes?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Magia - czym jest i jak jej używać, by zmienić swoje życie?

sob Maj 5 , 2018
Magia w dzisiejszych czasach jest kojarzona  ze złem, opętaniem, diabłem itd. Tymczasem wiele osób zwraca uwagę, że magia to coś niezwykle naturalne niczym oddychanie, bowiem magii używamy w życiu bardzo często nawet nie zdając sobie  z tego  sprawy. Zacznijmy jednak od wytłumaczenia, czym właściwie jest magia i jak się jej […]