Magia – czym jest i jak jej używać, by zmienić swoje życie?

Magia w dzisiejszych czasach jest kojarzona  ze złem, opętaniem, diabłem itd. Tymczasem wiele osób zwraca uwagę, że magia to coś niezwykle naturalne niczym oddychanie, bowiem magii używamy w życiu bardzo często nawet nie zdając sobie  z tego  sprawy. Zacznijmy jednak od wytłumaczenia, czym właściwie jest magia i jak się jej używa?

Magia to nie żadne rzucanie kulami ognia, czy latanie, ale zdolność do manipulowania energią, która otacza nas zewsząd. Co więcej magii często używa się poprzez zwykłą wyobraźnię, czyli wyobrażanie sobie że np. jesteśmy szczęśliwi. Czy wyobraźnia też jest czymś złym? Zwykle wyobrażenie od magii różni się tylko tym, że mag wyobraża sobie coś dużo częściej i ćwiczy by jego wyobrażenie było jak najbardziej przejrzyste i silne. Należy też pamiętać, że ludzie uprawiali magie na długo przed tym jak wymyślono diabła, jednego Boga itd. Co więcej mnóstwo ludzi od lat wyznawało i wyznaje, że używa magii i dzięki niej jest im w życiu dużo lepiej – oczywiście należy pamiętać, że magia to nie cud i nic nie stanie się samo z siebie, ale po prostu może nas wspomóc. To właśnie odróżnia ludzi od bogów. Magia daje nam zdolność wpływania na rzeczywistość, ale tylko w ograniczonym stopniu i zawsze wymaga to choćby trochę naszej pracy.

Do uprawiania magii nie trzeba tak naprawdę nic, ale po prostu niektóre rzeczy mogą nas w tym wspomóc np. kryształy z których czerpiemy energię, czy świece do których przelewamy nasze siły. Często stosuje się tzw. magię świec, czyli wmasowania w świecę odpowiedniego olejku jednocześnie wyobrażając sobie, że to czego pragniemy już się spełniło i jak bardzo jesteśmy szczęśliwi. Niech ta wizualizacja stanie się na tyle potężna, że ogarnie całe Twoje ciało  i duszę – Następnie zapal świecę i pozwól jej się wypalić.

Więcej o zaklęciach, magii i wróżeniu tutaj:http://magiaitarot.pl

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.