Na niebie ukazała się PIRAMIDA? Znak Illuminati dla świata! Nagranie zszokowało wielu ludzi!

Teoria spiskowa dotycząca tajnej organizacji Illuminati staje się coraz popularniejsza. Niektórzy się z tego śmieją, natomiast nie brakuje ludzi, którzy próbują walczyć z Illuminati lub po prostu się ich boją. Czy Illuminati istnieje? Kto wie, w każdym razie dowodami, które mają udowadniać istnienie tego zgromadzenia są symbole w teledyskach czy filmach – jedno oko, szachownice i w końcu piramidy. Jeśli się przyjrzymy zauważamy, że wiele piosenkarek od dawna je pokazuje. Lady Gaga, Rihanna, Katy Perry, Adele i wiele, wiele innych

Wiele osób wierzy, że Illuminati planuje pewnego dnia oszukać świat i sprowadzić na niego Mesjasza – nie będzie to jednak prawdziwy zbawiciel świata, ale Antychryst tylko podający się za dobrą istotę. Będzie zwodził ludzi i doprowadzi do całkowitego przejęcia Ziemi przez Illuminati.

Duża w tym zasługa ma być technologi, czyli tajemniczego urządzenia blue beam, które jest testowane potajemnie i to ono ma czasami ukazywać na niebie dziwne znaki, czy pojazdy UFO –  z tym, że są to tylko zwykłe iluzje. Tym bardziej może szokować nagranie pokazane przez Tajwańską telewizję na którym wielu internautów dopatrzyło się w błyskawicach piramidy! Nie brakuje teorii, że było to UFO! A wy co o tym sądzicie?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.