Co Biblia mówi o UFO i obcych? Coraz więcej ludzi jest zszokowanych! (NAGRANIE)

 Kosmici i UFO nie wszystkim  łączą się z chrześcijaństwem – To pierwsze  zdaniem wielu to zwykłe farmazony i historyjki dziwniej treści natomiast to drugie to szczera prawda, bo Bóg z pewnością istnieje!

Publicysta i znany pisarz Erich von Däniken zajmujący tematem istot pozaziemskich uważa, że jak najbardziej Twierdzi on, że informacje o obcych znajdziemy m.in. w Starym Testamencie w historii o Ezechielu, który był prorokiem. Mężczyzna będąc nad rzeką Chebar w Babilonie miał niezwykłą wizję: Ujrzał otwarte Niebiosa z których wyłoniły się pół zwierzęta pół ludzie z czterema skrzydłami. Biblia wspomina tu też o zagadkowych czterech kołach,które unosiły się w powietrzu jednak nie obracały! Ezechiel uznał to za boskie objawienie,jednak wielu badaczy UFO widzi tu też możliwość iż tak naprawdę fragment ten opisuje obcych o wyglądzie pół ludzi pół zwierząt i ich spodki kosmiczne, czyli wspomniane koła.

To jednak nie wszystko – zagadkowy jest także fragment z Biblii o Gwieździe Betlejemskiej, która dziwnym trafem bardzo kojarzy się z UFO – Opisana jest jako: A oto gwiazda, której wschód zobaczyli, prowadziła ich aż doszła i stanęła nad miejscem, gdzie było Dziecko. Oczywiście gwiazda nie może sama z siebie się poruszać i nawet jeśli przyjąć,że był to jakiś meteoryt itd to czy meteoryt może po prostu w pewnej chwili zawisnąć w powietrzu? – Jasne, że nie! Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to przecież cud, ale ktoś inny może  stwierdzić, że to działanie obcych gdyż  lewitujący obiekt który w pewnej chwili nagle staje w powietrzu aż za bardzo kojarzy się z latającym pojazdem. Ciekawość może też rozbudzać księga Henocha, która opisuje Synów Boga który zstąpili na Ziemię i kochali się z kobietami co sprawiło, że narodziły się niezwykłe dzieci. Oczywiście Synowie Boga mogą być Aniołami, ale czy na pewno? A co jeśli byli oni tak naprawdę przybyszami z obcej cywilizacji i to stąd potem potem wzięły się przekonania, że obcy porywają kobiety by je zapłodnić. Czy wśród nas mogą znajdować się pół ludzie pół obcy? Podobnie sprawa wygląda ze zniszczeniem Sodomy i Gomory – Biblia opisuje tu iż jedna z osób które zginęła w katastrofie zamieniła się w słup soli. Czy Was też kojarzy się to z bombą atomową?

 

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

10 szokujących teorii spiskowych na temat filmu Shrek! Czy Shrek jest chory psychicznie? (NAGRANIE)

sob Maj 12 , 2018
Shrek to seria filmów animowanych, którą pokochali ludzie na całym świecie! Przygody zakochanego ogra i ciągle gadającego osła rozśmieszają i wzruszają, ale czy od teraz będą też przerażać? Ludzie kochają teorie spiskowe i to jeszcze dotyczącej tak znanego filmu: Dziś przedstawimy Wam 10 teorii spiskowych dotyczących filmu Shrek! By zapoznać […]