Szokujące odkrycia w MORZACH I OCEANACH! Co naprawdę znajduje się pod wodą? (NAGRANIE)

Morza i oceany należą do bez wątpienia najmniej zbadanych terenów na Ziemi. Znamy je jedynie w zaledwie kilku procentach, więc nie można wykluczyć, że to co się w nich znajduje  może nas zszokować, a nawet zmienić całą naszą współczesną naukę. Czy w głębinach znajduje są odpowiedzi na pytania które zadajemy sobie od wieków: Dlaczego istniejemy? Skąd się wzięliśmy?

Czy poza ludźmi  istnieją jeszcze inne gatunku istot o takim samym lub wyższym poziomie inteligencji? Dziś przedstawimy Wam 10  szokujących rzeczy, które odnaleziono w Morzach i Oceanach!

Monumenty Yonaguni – są to  podwodne struktury, nazywane także  piramidami z Yonaguni które zostały odnalezione w 1985 roku.
Te skały mają  tak wiele katów prostych i innych regularnych kształtów, że coraz mniej osób sądzi, że są one dziełem natury. Co więcej wiele  skał przypomina także rzeźby. Te przesłanki  doprowadziły do stworzenia tez wielu badaczy iż mogą to być ruiny mitycznej Atlantydy która została zatopiona przez serię trzęsień Ziemi. O Atlantydzie wspominał grecki filozof Platon, który usłyszał tą legendę od egipskich kapłanów.  Atlantyda miała być pięknym królestwem, które podbijało coraz to nowe tereny

Baza obcych ma także znajdować się w Jeziorze Bajkał. To tam w 1982 roku nurkowie spotkali dziwne osoby w  srebrnych mundurach. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie mieli oni około 3 metrów wzrostu! Tego dnia z tej grupy nurków do domu nie  powróciło i aż trzy osoby. Warto wspomnieć, że zdjęć UFO nad jeziorem Bajkał jest naprawdę sporo. Niektórzy sądzą także że tajemnice lodowe kręgi które  pojawiły się an jeziorze Bajkał to  pozostałość po UFO!

Tego  statku prawda nie znaleziono pod wodą, ale jak dotąd  sądzono, że z pewnością musi się tam znajdować. Rzeczywistość jednak okazała się inna. Niedaleko wybrzeży Kuby w 2016 roku  zauważono bardzo dziwny, stary statek,z  którym w żaden  sposób nie można było złapać łączności. Statek był pusty! Jak potem ustalono  był to statek SS Cotopaxi, który w 1925 miał zaginął w rejonie Trójkąta  Bermudzkiego.

RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ! W NAGRANIU TEŻ ZDJĘCIA!

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment