W Ameryce zastrzelono WILKOŁAKA! Te zdjęcia szokują…

Wilkołaki to istoty znane z legend, czy mitów! Czasami zdolność przemiany w zwierzę określana jest jako przekleństwo, a czasami dar o który prosiło się by mieć moc do wygranej w wojnach czy do wypełnienia zemsty. Wilkołaki oczywiście są znane jako istoty czysto fikcyjne co nie znaczy, że nie brakuje ludzi, którzy w nie wierzą, a nawet je poszukują. 

Farmer  w Denton w stanie Montana zastrzelił bardzo dziwne stworzenie rano w połowie maja. Mężczyzna był zaskoczony nietypowym wyglądem istoty którą wziął za wilka więc poinformował o tym Departament Rybołówstwa, Przyrody i Parków w Montanie. Eksperci przyznali jednak że nie mają pojęcia czym jest ów istota.

Jest teoria, że może być to hybryda psa i wilka, ale jak na razie nic nie wiadomo! Zasugerowano że może być to hybryda wilka, kojota i psa, jednak w jaki sposób mogła ona powstać tego nikt nie wie. A być może podania o tym, że Wilkołaki grasują tylko w czasie Pełni są nieprawdziwe?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ksiądz egzorcyzmuje opętanego psa? To nagranie przeraziło wielu...

sob Cze 2 , 2018
Egzorcyzmy zawsze spotykały się z mnóstwem kontrowersji. Mało kto jednak wspomina o tych rytuałach odprawianych na np. psach lub koniach… Jeśli mówimy o demonach i egzorcyzmach to najczęściej myślimy oczywiście o opętanych  ludziach, którzy rzucają się po łóżku i krzyczą nienaturalnym głosem. Rzadko jednak myślimy, że także zwierzęta mogą zostać […]