Doda jest Reptilianką? To nagranie i zdjęcie szokuje! Illuminati

 

 

 

Reptilianie, gadzie oczy, obcy ukrywający się wśród ludzi to rzeczy które kojarzą nam się raczej z Ameryką, Kanadą, czasami Rosją itd ale nigdy Polską. Wielu  zwolenników teorii spiskowych wyszukuje gadzich cech u ludzi którzy mieszkają w innych częściach Europy lub świata, a tymczasem co z naszym krajem.
Teorie spiskowe o  Reptilianach czyli jaszczurach z kosmosu, które ukrywają się pod postacią głów państw, gwiazd itd i chcą przejąć świat stają się coraz bardziej popularne.

My raczej nie do końca bierzemy te teorie na poważnie, ale nie możemy ukrywać, że temat nie tylko jest bardzo ciekawy, a przy tym coraz więcej z Was wysyła do nas różne filmy i zdjęcia przedstawiające rzekome przemiany ludzi w obcych i dlatego co jakiś czas poruszamy ten temat.
Dziś chcielibyśmy wspomnieć o teoriach spiskowych na temat Dody, która na rynku muzycznym jest już całkiem długo i ma na koncie sporo przebojów. Każdy wie, że wokalistka ta często tworząc swoją kreacje artystyczną używa dość kontrowersyjnych zabiegów. My zajmiemy się tymi bardziej tajemniczymi…

Wszystko zaczęło się od piosenki Bad Girls, która cieszyła się sporymi kontrowersjami w sieci. Utwór opowiadający historie  kobiet które panują nad mężczyznami. Kobiet które nie boją się mówić  ostrymi  słowami o swoich potrzebach i które zapowiadają rewolucje. Teledysk także jest ciekawy – zwłaszcza scena w której Doda siedząc na mężczyźnie  przemiana  się w Anioła o czarnych skrzydłach, który walczy o zmianę.  Internauci  dopatrzyli się tutaj ciekawego być może przypadki, a mianowicie jeśli puścimy tekst utworu od tyłu otrzymamy. Zresztą Sami posłuchajcie tego nagrania:

To nie wszystko.Potem był singiel XXX i teledysk do niego, w którym pojawia się  motyw, w którym Doda łączy się z wężem i stają się pół człowiekeim półgadem czyli czymś bardzo przypominającym Reptylian.

Te dwa utworu pochodzą z drugiego solowego krążka Dody o  tytule Siedem Pokus Głównych, w którym co ciekawe Doda pomiędzy piosenkami mówi coś do ludzi – jednak mówi to w  dialekcie  języka  elfickiego tak że nie łatwo jest to  rozszyfrować. Warto też wspomnieć o koncertach Dody na których pojawia się  symbolika węża, mnóstwa trójkątów, które jak wiemy często łączono są z Illuminati czyli grupą która według  teorii spiskowych chce przejąć władzę na świecie. Wiele osób twierdzi że są oni powiązani z satanizmem i dlatego wprowadzają do teledysków, filmów itd symbole demoniczne takie jak piramidy, szachownice, węże itd. Chcielibyśmy Wam także zaprezentować zdjęcie które zostało wykonane w czasie koncertu.Chodzi tu  oczywiście o wygląd dłoni wokalistki? Co  o  tym sądzicie? Czy wierzycie w to, że Doda jest Reptilianką , a może da się to zupełnie inaczej wyjaśnić?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.