Najbardziej TAJEMNICZE ZDJĘCIE świata? Co lub kto je wykonał? (NAGRANIE)

Świat czasami jest naprawdę przerażający – bójki, morderstwa, wyzwiska, włamania, wojny, śmierci najbliższych. Czy jednak w tym przypadku mieliśmy do czynienia z czymś takim, a może czymś zupełnie innym?

W niedzielę wieczorem Debra Demetriou z Benton przeglądała sobie pliki na telefonie – w końcu natknęła się na zdjęcie, które ją przeraziło. I choć na zdjęciu pozornie nie widać nic strasznego to jednak wywołało ono w kobiecie przerażenie! Fotografia opisana było jako wykonana poprzedniego dnia w godzinach porannych, kiedy kobieta jest pewna jeszcze spała.  W tym czasie Debra jest przekonana, że nie mogło być nikogo w domu.

Mieszkają z nią co prawda synowie, ale jeden od prawie godziny był w pracy,a drugi aktualnie przebywał w domu swojego ojca. Zdjęcie w nagraniu!

Telefon był położony pod poduszką pod którą kobieta spała. Matka nie ma pojęcia kto mógł wykonać to zdjęcie i podejrzewa tutaj działanie jakiś nadnaturalnych sił, bo ani okna ani drzwi nie posiadały oznak włamania.

Jest też pewna że ona przez sen go nie wykonała bo choć na fotografii ma lekko uchylone oczy to jej ręce znajdują się pod kołdrą.  Zdjęcie zostało zbadane przez medium Sammy Rawlinson. Medium stwierdziło, że być może duch próbował zwrócić uwagę śpiącej kobiety. Z drugiej strony wykluczając zjawiska paranormalne być może jest to wina hakera, który był wstanie przejąć kontrolę nad jej telefonem i zrobić zdjęcie, z tym że nie wyjaśnia to jak telefon został wyciągnięty spod poduszki i potem znowu się tam pojawił.

Co o tym sądzicie? Może to głupi żart, może włamanie,  może duch, a może coś jeszcze innego?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.