Żona księcia Harrego OPĘTANA? NAGRANIE przeraża!

Na temat rodziny królewskiej od dawna jest mnóstwo teorii spiskowych. Jakiś czas temu głośno było o dziwnych przemianach jakich mieli doświadczyć jej członkowie i to na oczach wielu ludzi.

Podobno zmieniali  się w przerażające istoty przypominające gady.

 

Ostatnio natomiast mnóstwo kontrowersji wybuchło gdy Księżna Kate pojawiła się tuż po urodzeniu dziecko odziana w sukienkę niezwykle przypominającą tą z filmu dziecko Rosemary w którym kobieta rodzi dziecko diabła.Teraz dość dziwna sytuacja miała miejsce w związku z  Meghan Markle – księżną i  żoną księcia Harrego. Nagranie  z jej udziałem stało się obiektem wielu kontrowersji – Szczególne zainteresowanie wzbudziły niezwykłe i puste wręcz oczy Meghan. Wiele osób zarzuciło jej, że z człowieka stała się czymś w stylu robota. To nie wszystko – zwrócono też uwagę, że skóra kobiety jest tak idealna jakby wypolerowana – dokładnie jak u lalki. Czy żona księcia Harrego jest robotem?Czy Meghan Markle jest robotem?   Czy zawsze nim była a może ta dziwna przemiana jest efektem  mk ultra czyli projektu prania mózgu, któremu poddawana są podobne niektóre gwiazdy, a który był prowadzony przez nazistów? A może jest ona opętana lub da się to inaczej wyjaśnić?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Rodzice nagrali ducha swojego zmarłego dziecka! Nagranie zszokowało wielu...

śr Cze 13 , 2018
Śmierć przeraża większość ludzi. Nic w tym dziwnego – Boimy się utraty codzienności i wszystkiego to na co zapracowaliśmy. Z drugiej strony nawet jeśli ktoś wierzy w życie po śmierci to boi się wejścia na nieznane tereny i kary za złe czyny popełnione na Ziemi. I choć śmierć przeraża to […]