Czy Donald Trump jest podróżnikiem w czasie? Te fakty zszokowały wielu! (NAGRANIE)

Donald Trump czyli aktualny prezydent Ameryki to człowiek na temat którego nie brakuje kontrowersji. Mężczyzna przez jednych uważany jest za świetnego prezydenta i nadzieję dla USA natomiast dla innych to ktoś, kto może całkowicie zniszczyć Stany Zjednoczone. Nic więc dziwnego, że jako człowiek kontrowersyjny i mający władze nie brakuje na jego temat mnóstwa teorii spiskowych m.in. iż jest On podróżnikiem w czasie.

Świadczyć mają o tym jego powiązania z Nikola Teslą, czyli wynalazcą który prowadził badania nad wolną energią i który często uważany jest za tak wybitnego człowieka, że musiał być albo jasnowidzem albo podróżował w czasie. Wujek prezydenta John G. Trump otrzymał notatki Tesli do analizy, które znaleziono w miejscu w którym wynalazca umarł. Mężczyzna nie znalazł jednak w jego zapiskach nic szczególnego. Następnie po śmierci Johna Trumpa te notatki otrzymał jego bratanek, czyli Donald Trump.  Najwięcej kontrowersji związanych z podróżami w czasie Donalda Trumpa wybuchło, gdy  amerykańskim forum   4plebs.org pojawił się użytkownik o nicku  zwuPdhis. Użytkownik twierdził, że Tesla pracował nad czy niewidzialnością  i wehikułem czasu co dokładnie zostało opisane w notatkach które otrzymał Trump. Z jakiegoś powodu posty  zwuPdhis zyskały ogromną popularnością i wiele ludzi zastanawia się, kim on właściwie jest. Sam o sobie wyznał że jest bardzo znanym człowiekiem i ma poniżej 25 lat.

Co więcej użytkownik wyznał iż Trump swojego czasu ukrywał się pod pseudonimem John Titor, który w 2000 roku pojawił się na pewnym forum w sieci i stwierdził że  jest podróżnikiem  w czasie i przybył w wehikule z 2036 roku. John Titor czyli Trump według zwuPdhis przeniósł się dawniej do przyszłości, która wyglądała przerażająca – wszystko przez coraz liczniejsze i potężniejszy zamachy w imię Allaha. Trump powrócił do przeszłości by zmienić przyszłość i zaczął gromadzić pieniądze i inne rzeczy które pomogą mu nie dopuścić do nadejścia tamtego świata. Chciał w przyszłości stać się kimś kto będzie miał   władze, by walczyć o lepszy świat. I właśnie dlatego Trump został prezydentem. Już wtedy zwuPdhis twierdził, że Donald Trump rzeczywiście zostanie głową państwa, ale tylko na pewien czas by potem zastąpił go człowiek z przyszłości, czyli  Mike Pence, czyli amerykański prawnik, polityk i wiceprezydent Stanów Zjednoczonych. ZwuPdhis zwrócił uwagę na podobieństwo żony Tim Kaine czyli kandydata Clinton do bycia wiceprezydentem. Według użytkownika aktualny wiceprezydent Ameryki i żona kandydatka Clinton na wiceprezydenta to ta sama osoba, z tym że  jeden  z nich to osoba z przyszłości a drugi to osoba, która żyje w naszych czasach. Zdaniem ZwuPdhis osoba która jest żoną Tim Kaine miała zniszczyć Hilary i nie pozwolić by stała się prezydentem i to się udało.

Na koniec wróćmy do tożsamości ZwuPdhis. Z danych które sam o sobie podał – czyli sława i młody wiek niektórzy twierdzą, że musi to być z całą pewnością nie kto inny a syn prezydenta Barron Trump. Czy to prawda? Możliwe zwłaszcza przez bardzo zastanawiające powieści z 1896 roku, które co ciekawe na polski można przetłumaczyć jako Podróże i przygody małego Barona Trumpa. Powieści opowiadają historię chłopca Barona Trumpa który żyje w luksusach, jednak chce zasmakować trochę normalnego życia. W ucieczce ze świata bogactwa pomaga mu mężczyzna, który określany jest jako DON. Ciekawy zbieg okoliczności. 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.