Donald Trump jest podró

Donald Trump czyli  aktualny prezydent Ameryki to człowiek na temat którego nie brakuje kontrowersji. Mężczyzna przez jednych uważany jest za świetnego prezydenta i wyjątkowego człowieka, natomiast dla innych to ktoś, kto zmienia Stany Zjednczone w kraj nienawiści i głupoy.Nic więc dziwnego, że jako człowiek kontrowersyjny i mający władze nie brakuje na jego temat mnóstwa  mrocznych teorii m.in. iż jest On podróżnikiem w czasie.

Ta teoria ma wiele arguementów. Jeden z nich to fakt, że W 1896 roku na rynku pojawiły się powieści pod tytułem The Travels and Adventures of Little Baron Trump s.  Przypomijmy, że syn Donalda Trumpa nazywa się Baron Trump.Tajemnicze Powieści opowiadały historie chłopca imieniem Baron Trump s, który żył w luksusach, jednak w pewnej chwili miał już dość swojego pełnego złota i diamentów życia, więc wyjechał do Rosji, by tam stać się zupełnie innym człowiekiem. Osobą, która namówiła go do tego i pomagała mu w trakcie wyjazdu był mężczyzna imieniem Don, który określany był mianem mistrza. To jest akcja dwóch pierwszych powieści. Natomiast trzecia tego samego autora nosi tytuł 1900 The Last President i opowiada historię której fabuła rozpoczna się w  Nowym Jorku, gdy zostaje wybrany prezydent, który wzbudza ogromne kontrowersje i przez wielu traktowany jest jako zły człowiek. Były organizowane specjalne strajki na których ludzie chcieli obalić nowego prezydenta. Pojawiają się nawet wątki  mnichów z innego kraju, którzy grożą, że napadną na domy ludzi i ukradną im pieniądze,a  także upadku USA.

To jednak nie wszystko bo kolejne argumenty są wcale nie mniej szokujące.Chodzi tu powiązania  Trumpa  z Nikola Teslą, czyli wynalazcą który prowadził badania nad wolną energią, która miała byc pobierana  z Kosmosu i dać światu niewyrczepywalne i darmowe źródło energgii.  Niektórzy nazywają Tesle jasnowidzem albo nawet twierdzą, że podróżował w czasie. Wujek prezydenta John G. Trump który był wybitnym inżynierem w 1943 roku został wezwany do zbadania przedmiotów jakie pozostawił Tesla w miejscu w którym  umarł.  Mężczyzna nie znalazł jednak w jego zapiskach nic szczególnego i napisał raprt w którym wyznał, że choć Tesla pisał o energii którą można pobierac z kosmosu to jednak nie znalazł możliwości jak to wszystko wykonać w rzeczywistości. Te wszystkie informacje potwierdzają liczne źródła, choćby notatka biograficzna Nikola Tesli na wikipedi. I teraz zaczynają się tematy bardziej spiskowe i mniej pewne. Otóż  Najwięcej kontrowersji związanych z podróżami w czasie Donalda Trumpa wybuchło, gdy na  amerykańskim forum   4plebs.org pojawił się użytkownik o nicku  zwuPdhis. Użytkownik twierdził, że Tesla pracował nad nieniewidzialnością  i wehikułem czasu co dokładnie miało być opisane w notatkach  Tesli, które badał Trump i później te notatki Tesla miał przekazać Donaldowi Trumpwi. Z jakiegoś powodu posty  zwuPdhis zyskały ogromną popularnością i wiele ludzi zastanawia się, kim on właściwie jest. Sam o sobie wyznał że jest bardzo znanym człowiekiem i ma poniżej 25 lat.

Co więcej użytkownik wyznał iż Trump swojego czasu ukrywał się pod pseudonimem John Titor, który w 2000 roku pojawił się na pewnym forum w sieci i stwierdził że  jest podróżnikiem  w czasie i przybył w wehikule z 2036 roku. John Titor czyli Trump według zwuPdhis przeniósł się dawniej do przyszłości, która wyglądała przerażająca – wszystko przez coraz liczniejsze i potężniejszy zamachy w imię Allaha. Trump powrócił do przeszłości by zmienić przyszłość i zaczął gromadzić pieniądze i inne rzeczy które pomogą mu nie dopuścić do nadejścia tamtego świata. Chciał w przyszłości stać się kimś kto będzie miał   władze, by walczyć o lepszy świat. I właśnie dlatego Trump został prezydentem. Już wtedy zwuPdhis twierdził, że Donald Trump rzeczywiście zostanie głową państwa, choć sam twierdził, że jego władza nie będzie trwała długo.

Wróćmy też do tożsamości ZwuPdhis. Z danych które sam o sobie podał – czyli sława i młody wiek niektórzy twierdzą, że musi to być z całą pewnością nie kto inny a syn prezydenta Barron Trump, który miał zstać opisany w paranormalnych powieściach o których wcześniej wspominaliśmy.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.