Moja babcia jest satanistką! W jej piwnicy odkryłam…? To nagranie przeraża

Jako iż prowadzimy kanał dotyczący niezwykłych zjawisk na naszą pocztę bardzo często wysyłacie swoje mroczne historie z życia. Ostatnio jednak otrzymaliśmy wiadomość, która co prawda nie dotyczyła zjawisk niewyjaśnionych, jednak była tak szokująca, że bardzo  nas zainteresowała. I tak powstał pomysł na taki projekt – będziemy tu przedstawiali listy i historie osób, dotyczące wydarzeń, które naprawdę miały miejsce – Czasami będą one bardziej związane ze światem paranormalnym, a czasami wręcz przeciwnie, ale dalej będą   pozostawały bardzo kontrowersyjne. Dziś pierwszy list od dziewczyny z Polski, która twierdzi, że jej babcia jest satanistką!

Mam na imię Ania. Każdego lata jeżdżę do swojej babci,która mieszka na wsi. Zawsze to lubiłam, bo kocham zwierzęta, świeże powietrze i przestrzeń, ale w tym roku bardzo boje się tam jechać . Wszystko zaczęło się w wakacje w 2017 roku, kiedy znowu pojechałam do babci – Tym razem jednak ona nie była już taka sama. Zawsze gotowała mi wspaniałe obiady i piekła pyszne ciastka – Tym razem jednak miałam wrażenie jakbym jej przeszkadzała. Babcia na całe dnie zamykała się w piwnicy i nie pozwalała mi tam wchodzić. Raz gdy zobaczyła mnie przy drzwiach piwnicy zrobiła mi straszną awanturę – miałam wrażenie, że zaraz mnie uderzy, jednak ostatecznie tego nie zrobiła. Najgorsze zaczęło się jakoś w połowie wakacji, gdy spałam w swojej sypialni.W pewnej chwili usłyszałam huk jakby coś bardzo ciężkiego spadło na ziemie. Byłam przerażona  – nie wiedziałam czy mam zejść na dół czy nie : Sypialnia babci znajdowała się na dole! W końcu otworzyłam drzwi swojej sypialni ze strachem i co ciekawe poczułam bardzo ładny zapach – jakby kwiatów. Byłam pewna, że jest to kadzidło, ale kto pali  kadzidło o 2 w nocy. Wtedy jednak postanowiłam to zostawić w spokoju i poszłam spać – Obudziłam się znowu o 5 rano – jednak tym razem nie z powodu jakiegoś hałasu, po prostu wybudziłam się. Wolnym krokiem udałam się na dół i w salonie zobaczyłam moją babcią ubraną w dziwny, czerwony płaszcz.

Był on odwinięty tak, że babcia była na dole kompletnie naga. Na ziemi znajdowały się na wpół spalone kwiaty. Bałam, się że ona nie żyje, ale szybko zauważyłam, ze oddycha. W jej dłoni znajdowała się klucz od piwnicy.   Chciałam ją dobudzić, ale po prostu się nie dało. Babcia za nic nie wybudziła się ze snu i wtedy pomyślałam,ze to najlepszy moment żeby tam zejść, żeby zobaczyć co znajduje się w tej piwny. Do tej pory tego żałuje.  Od samego otwarcia drzwi zobaczyłam na ścianach liczne rysunki twarzy – wszystkie były przerażające. Miały ostre, szpiczaste zęby i odstające uszy. Wszystkie wyglądały strasznie. Na dole w piwny za to zobaczyłam mnóstwo wiszący laleczek wykonanych ze słomy. Wisiały chyba na nitce i wszystkie na głowie włosy. Gdy to zobaczyłam rzuciłam się do ucieczki. I to dlatego tak bardzo się boje jechać tam w te wakacje.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.