Lalka w sklepie ożyła? Nagranie przeraziło wielu

Opętane lalki kojarzą nam się raczej z horrorami jak Laleczka Chucky czy Annabelle. Faktem jest jednak, że magia lalek już od dawna funkcjonuje w świecie okultyzmu w którym np. lalkę przedstawia się jako konkretną osobę i to co zrobimy lalce stanie się też danej osobie. Istnieją też rytuały, które mają na celu uwięzienia demona w danym przedmiocie np. w lalce. 

Czy w tym przypadku mamy do czynienia z czymś takim? Sprzedawca sklepu charytatywnego w Szkocji otrzymał pewnego dnia paczkę z zabawkami z całego świata. W pudełku była m.in. stara lalka, która została wystawiona potem do sprzedaży.

Z czasem sprzedawca zauważył, że dziwna zabawka często jakby zmieniała ułożenie ciała – raz jej ręce były skrzyżowane,raz nogi były bardzo od siebie oddalone -Zupełnie jakby tak lalka żyła. W końcu mężczyzna postanowił nagrać laleczkę by sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. Nagranie, które wykonał spotkało się ze sporymi kontrowersjami? Czy według Was ta lalka jest opętana?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy nadchodzący Krwawy Księżyc zapowiada KONIEC ŚWIATA opisany w Biblii? (NAGRANIE)

wt Cze 26 , 2018
Od dawna ludzie oczekują na spełnienie licznych proroctw. Jedna z takich przepowiedni związana jest z Krwawym Księżycem, który Biblia opisuje jako znak Apokalipsy we fragmencie:  I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne. Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i […]