Czy nadchodzący Krwawy Księżyc zapowiada KONIEC ŚWIATA opisany w Biblii? (NAGRANIE)

Od dawna ludzie oczekują na spełnienie licznych proroctw. Jedna z takich przepowiedni związana jest z Krwawym Księżycem, który Biblia opisuje jako znak Apokalipsy we fragmencie:  I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne. Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i straszny dzień Pana „.

Są też słowa: Spojrzałem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi; a słońce stało się czarne jak wór, a księżyc stał się podobny do krwi.  Te fragmenty od dawna wywołują przerażenie i dlatego coraz więcej osób w czasie trwania zjawiska zwanego jako Krwawy Księżyc oczekuje na ich wypełnienie. Najbliższy Krwawy Księżyc będzie miał miejsce 27 lipca 2018 roku i wiele osób sądzi, że może mieć coś wspólnego z biblijnym proroctwem. Razem z Krwawym Księżycem będzie mieć miejsce Zaćmienie Księżyca, które będzie najdłuższym takim  wydarzeniem astronomicznym w ciągu 100 lat. Nie znaczy to oczywiście, że to ten Krwawy Księżyc został opisany w Biblii, ale jest to możliwe – W każdym razie według Świętej Księgi Chrześcijan przy tym zjawisku wystąpi też trzęsienie Ziemi co z pewnością rozjaśni te wątpliwości.

A Wy co o tym sądzicie? Wierzycie, że żyjemy w Czasach Ostatecznych i niedługo świat który znamy przestanie istnieć?

O krwawym ciele niebieskim pisał też Nostradamus:

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Psy rozpoznają złych ludzi! Najnowsze badania to potwierdzają

śr Cze 27 , 2018
Psy od dawna nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Są wierne i przywiązują się do właściciela tak że chcą go chronić nawet za cenę własnego życia. Psy obdarzone są pewnymi zdolnościami, które nam nie są dostępne… W najnowszych badaniach przeprowadzonych przez Akiko Takaoka z Uniwersytetu w Kioto w Japonii sprawdzono zdolność psów […]