Simpsonowie przewidzieli finał Mundialu 2018 i to w 1997 roku? To nagranie szokuje!

Simpsonowie to serial, który od dawna spotyka się z wieloma teoriami spiskowymi. Wiele osób uważa iż często zapowiada on to co dopiero nadejdzie.W nagraniu wszystko o dziwnej przepowiedni w Simpsonach:

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 cały czas trwają. Niestety Polsce nie udało się przejść dalej, podobnie jak Niemcom, którzy byli nominowani do zwycięstwa!Jakiś czas temu głośno było o ujęciach z serialu z odcinka z 2000 roku o Trumpie,które miały potem spełnić się w 2015 roku. Niestety potem okazał się, że te ujęcia wcale nie pochodzą z odcinka z 2000 a 2015 roku.  Teraz kolejna dziwna przepowiednia z kreskówki stała się bardzo popularna w sieci.

W serialu Simpsonowie w odcinku The Cartridge Family z 1997 roku odbywa się ostateczny mecz o mistrzostwo świata pomiędzy Meksykiem i Portugalią. Wiele osób sądziło , że to się spełni tym bardzie, że w odcinki pokazany jest fragment w którym jeden z piłkarzy z Meksyku wskakuje do wanny z kobietami, co może przedstawiać ostatni skandal seksualny w którym reprezentanci Meksyku na dzień przed rozgrywkami Mundialu 2018 zaprosili do hotelu prostytutki i do sieci wyciekły z tego wydarzenia zdjęcia i filmy. Niestety okazało się, że Portugalia odpadła z rozgrywki, więc przepowiednia raczej obalona.

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.