Chmura spadła z nieba na ulicę? To nagranie zszokowało wielu internautów

Wiele osób od dawna twierdzi, że świat w którym wydaje nam się, że żyjemy to zwykła symulacja, która nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Czy dowodem, że nasze życie jest fikcją jest to nagranie?

W Stanach Zjednoczonych pewien mężczyzna był świadkiem niecodziennego zdarzenia. Nagle bliska niego spadł obiekt przypominający chmurę, która z czasem znowu się uniosła. Nagranie wzbudziło ogromne kontrowersje co do faktu, czy nie jest to kolejna sztuczka ludzi władających światem, którzy wykorzystując niezwykłą technologię czasami pokazują na niebie hologramy jak pojazdy UFO, przerażające stworzenia, czy niezwykłe światła. Czy Waszym zdaniem w USA spadła z nieba chmura? Czy żyjemy w czymś w stylu symulacji komputerowej, a może filmik z chmurą da się bardziej racjonalnie wyjaśnić?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ta mumia to nowy gatunek człowieka? To może zniszczyć aktualną naukę...

pt Cze 29 , 2018
Brytyjski badacz Steve Mera twierdzi iż mumia, której nadano imię Maria może być nowym gatunkiem człowieka. Mumię tą odnaleziono w 2017 roku w południowym Peru i początkowo sądzono, że to zwykły człowiek – ma taką samą ilość chromosomów jak My, jednak jego budowa anatomiczna jest inna. Maria nie ma uszów, […]