W Nowym Meksyku posąg Maryi zapłakał! Cud?

Niedawno głośno było o figurach Jezusa lub Maryi, które miały na chwile ożyć. Tym razem jednak nie chodzi o poruszenie głową lub otwarcie oczu, ale płacz. Parafianie Kościoła Matki Bożej z Guadalupe w Hobbs w Nowym Meksyku mieli być świadkami niesamowitego wydarzenia w czasie Mszy.

Z oczu posągu Maryi zaczęły płynąć łzy o intensywnym, różanym zapachu. Po tym zdarzeniu ludzie z Teksasu i całego Nowego Meksyku zaczęli zjeżdżać się do świątyni, która była otwarta całą dobę. Sprawą zainteresowali się naukowcy z diecezji Las Cruces z Nowego Meksyku i choć nie mogą stwierdzić z całą pewnością, że jest to cud to nie widzą  żadnych racjonalnych wyjaśnień tego zjawiska.

Judy Ronquillo, kierowniczka Kościoła Matki Bożej z Guadalupe twierdzi, że jest przekonana, że to działanie Boga,który bardzo pomógł jej w życiu.  Do świątyni cały czas przyjeżdża mnóstwo ludzi by na własne oczy doświadczyć cudu lub prosić Matkę Jezusa o potrzebne łaski  i pomoc w życiu. A, Wy co o tym sądzicie? Czy to faktycznie cud? Jak sądzicie: Czy to wydarzenie coś zapowiada, a może jest inny cel tego wydarzenia?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mistyk wyznaje: Trump został zesłany przez Boga by opóźnić APOKALIPSĘ! (NAGRANIE)

sob Cze 30 , 2018
Ewangelista i mistyk Jim Bakker twierdzi, że ma kontakt z Bogiem, który wyznał mu zadziwiającą prawdę na temat Donalda Trumpa. Według niego mężczyzna stał się głową USA by pomagać światu i opóźnić Apokalipsę. Trump według ewangelisty robi wiele dobrego dla świata i zmienia go na lepsze,a  przy tym wszystkim nie […]