Mistyk wyznaje: Trump został zesłany przez Boga by opóźnić APOKALIPSĘ! (NAGRANIE)

Ewangelista i mistyk Jim Bakker twierdzi, że ma kontakt z Bogiem, który wyznał mu zadziwiającą prawdę na temat Donalda Trumpa. Według niego mężczyzna stał się głową USA by pomagać światu i opóźnić Apokalipsę. Trump według ewangelisty robi wiele dobrego dla świata i zmienia go na lepsze,a  przy tym wszystkim nie pozwala by siły zła przejęły go całkowicie – Jest to niezwykle ważne, bowiem jeźdźcy apokalipsy już zaczęli swoje żniwa,a  ich moc będzie rozprzestrzeniana dalej. Wojna, zaraza, głód i śmierć mają już mieć wielką siłę na Ziemi – szczególnie ten pierwszy.

Trump swoimi działaniami cały czas wpływa na świat i opóźnia pojawienie się Jezusa, który przyjdzie na  świat wtedy gdy ten będzie w prawdziwym apogeum zła i zniszczenia i będzie potrzebna moc wyższa. Według ewangelisty Trump to szansa nie tylko dla Ameryki, ale i całego świata – może przynieść pokój i miłość, ale trzeba go wspierać i pomagać mu.

Sam mężczyzna nie wie, dlaczego akurat on został wybrany by przekazywać te informacje, ale stara się pełnić tą funkcję jak najlepiej. Warto przy okazji wspomnieć, że Jim Bakker twierdził, że huraganu Matthew, który w 2016 nawiedził m.in. Stany Zjednoczone i Kolumbię  i zabił ponad 1600 osób to kara zesłana przez Boga przez Baracka Obamę, który  źle pełnił funkcję prezydenta USA i przyniósł wiele zła. Warto wspomnieć, że w oku huraganu Matthew zobaczono coś przerażającego. To coś zobaczycie w nagraniu:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.