Badacz odnalazł TUNEL CZASU w Las Vegas? Nagranie szokuje!

Albert Einstein w swoich pracach wspominał o czarnych dziurach, które jego zdaniem mogą zmieniać prędkość obiektów, które w nie wpadną co może dać możliwość podróży w czasie. Niektórzy badacze uważają także, że tunele czasu znajdują się także na Ziemi np. w Trójkącie Bermudzkim. 

Joshua P. Warren jest niezależnym badaczem zjawisk paranormalnych. Mężczyzna badał kilka miejsc między Las Vegas a  Strefom 51, czyli amerykańską bazą wojskową, w której według teorii spiskowych są przetrzymywane i badane istoty z innych Planet.

W badaniach na pustyni na północ od miasta  użył  różnicowego miernika czasu i odkrył coś niesamowitego – Urządzenie wyraźnie zarejestrowało jak czas zwolnił tu o 20 mikrosekund. Zdaniem  badaczy jest to oczywisty dowód, że gdzie tu znajduje się tunel czasu – tym bardziej, że mężczyzna otrzymał od anonimowej osoby  dziwne zdjęcie z tych okolic:

 

Co więcej podobny portal nagrano jakiś czas temu w Rosji? Czy to tunel czasu?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Oko Boga ukazało się na niebie w Chinach? Nagranie wzbudziło liczne kontrowersje!

pt Lip 6 , 2018
Symbol oka od jakiegoś czasu zyskuje złą sławę. Symbol jasnowidzenia, wiedzy tajemnej i odsłonięcia prawdy dziś zyskuje sławę jako znak Illuminati i kontroli świata. Pytanie co oznaczało oko, które pojawiło się w mieście w Chinach Hulun Buir? To tam 25 czerwca mężczyzna nagrał na niebie coś co przypominało oko i dlatego określił […]