10 przepowiedni podróżników w czasie! W 2022 czeka nas przerażające… (NAGRANIE)

Od dawna trwają dyskusje na temat tego, czy można podróżować w czasie. Jedni twierdzą, że jak najbardziej, inni że da się oczywiście ale tylko w przeszłość, a jeszcze inni że zupełnie nie jest to możliwe. Często jako argument, że podróże w przyszłość nie istnieją podaje się, że   gdyby one kiedykolwiek miały mieć miejsce to przecież już pojawiłyby się ktoś z przyszłości i coś nam o niej powiedział Tym czasem przecież nie brakuje ludzi, którzy twierdzą, że pochodzą z czasów, które dopiero nadejdą i co więcej wyznają co czeka nas w przyszłości? Dziś przedstawimy Wam 10 podróżników w czasie i podamy co zapowiadają dla świata na lata po 2018 roku:

Czy można polecieć w przyszłość? Okazuje się, że tak: w 1935 roku marszałek  Victor Goddard, który był dowódcą   dywizjonu podczas lotu samolotem nad opuszczonym lotniskiem w Drem przeżył coś niezwykłego. W jednej chwili niebo  jakby pociemniało, spadł ulewny deszcz i zaczęły uderzać pioruny. Wydawało się, że zaraz Victor spadnie, bowiem nie potrafił kontrolować maszyny. Po chwili jednak burza zniknęła a on zobaczył że zniszczone hangary zamieniły się w piękne i czyste, natomiast opuszczone dotąd lotnisko pełne było ludzi ubranych w niebieskie uniformy. Latały też samoloty w kolorze  żółtym. W pewnej chwili niestety burza powróciła i ponownie ucichła, a Victor znowu znalazł się nad opuszczonym i zniszczonym lotniskiem. Warto wspomnieć, że w 1939 roku  siły powietrzne Wielkiej Brytanii RAF postanowiły iż pracownicy będą nosili niebieskie  kombinezony  zamiast brązowych, odnowiono też lotnisko w Derm, a samoloty   zaczęto malować na  żółto.

W 2017 roku mężczyzna ukrywający się pod pseudonimem Noah twierdził  że wiele razy podróżował w czasie. Mężczyzna wyznał że już od dawna podróże w czasie są możliwe – a dokładnie od 2003 jednak są tacy, którzy starają się by nikt się o tym nie dowiedział. Wskazał także rok 2028 jako czas, gdy podróże w czasie zostaną ujawnione i dostępne dla zwykłego człowieka. Wyznał również, że Donald Trump ponownie stanie się głową państwa, a w przyszłości człowiek jeszcze bardziej zatopi się w świecie wirtualnym, który się dla wielu jedynym życiem, w którym warto żyć. Co najciekawsze opowiedział o niezwykłych lekach, które będą dostępne w przyszłości i przywracają młody wygląd i mają sprawiać, że człowiek nie zestarzaje się w czasie podróży. To właśnie dzięki nim choć ma 50 lat wygląda jak nastolatek.

W tym roku Michael Phillips. stwierdził iż jest podróżnikiem w czasie. Mężczyzna twierdzi iż urodził się w 2043 roku i co więcej chce to udowodnić podając co czeka nas w przyszłości. Otóż wyznał on iż w 2022 roku Los Angeles nawiedzi potężne trzęsienie Ziemi, które całkowicie zniszczy miasto. W przeciwieństwie do poprzedniego podróżnika nie twierdzi on iż Donald Trump znowu zostanie prezydentem. Jego zdaniem Trump przegra, a nową głową państwa zostanie niejaki Michaela McIntosha. Twierdzo on także że już za dosłownie chwile czeka nas III wojna światowa, którą rozpocznie atak Kim Jong Una na Hawaje.

Następny podróżnik w czasie to mężczyzna, który stwierdził że nie pokaże swej twarzy za to postanowił w wywiadzie ujawnić fakty na temat tego co nadchodzi. Podróżnik ujawnił nawet zdjęcie z 6000 roku i określił te czasy jako prawdziwą utopię. Ludzie połączą się z robotami i powstanie coś niezwykłego, ale i pięknego. Wyznał także że w końcu zostanie znalezione lekarstwo na raka. Niestety w 6000 roku utknął jego bliski przyjaciel, jednak podróżnik jest pewny, że jest mu tam dobrze bo to piękne czasy.

Ten podróżnik w czasie twierdzi że wrócił z roku 3300 i świata nad którym panuje komputer. Komputer który podejmuje samodzielne decyzje, który może zrobić z ludźmi i całą planetą wszyscy co tylko mu się spodoba. Mężczyzna wyznał także że w przyszłości zabraknie drzew, będzie bardzo mało zwierząt. Świat roku 3300 będzie przypominał trochę film – film w którym trwa nieustanna walka między ludźmi a robotami.

James Oliver twierdzi że przybył z roku 6491 i ma do przekazania ludziom przerażające słowa. Niestety nie może podać kiedy to nastąpi gdyż zmieniłoby to całkowicie bieg historii, natomiast chodzi tu o erupcję wulkanu Yellowstone, która ma całkowicie zniszczyć Stany Zjednoczone. Wszystko przez ogromną ilość popiołu która dostanie się do atmosfery. I choć nie może podać daty to i tak chce ostrzec i prosi by każdy komu zależy na swoim i swojej rodziny życiu   ucieka ze Stanów Zjednoczonych.

John Titor pojawił się na jednym z forów internetowych gdzie napisał, że jest podróżnikiem w czasie. Publikował tam też zdjęcia domniemanego wehikułu czasu. Twierdził także, że pochodzi z roku 2036. Z jakiegoś powody jego wywody na forum zyskały ogromną popularność. Mężczyzna zapowiadał iż m.in.w 2012 roku nastąpi coś bardzo podobnego do rozstąpienia Morza w Biblii. Jego zdaniem Trzecia Wojna Światowa  zacznie się w 2015 roku, która pochłonie życie 3 miliardów ludzi. Świat w 2036 roku charakteryzować się ma dalej występującą karą śmierci, ogromną rolą religii i przestrzeganiem dekalogu,  brakiem wody pitnej,postępami jeśli chodzi o lekarstwo na raka i coraz mniejsza ilością urodzeń dzieci.

Policja w mieście Casper aresztowała pewnego mężczyznę za picie alkoholu w miejscu publicznym. Aresztowany zarzekał się iż pochodzi z roku 2048 i przybył tu by ostrzec mieszkańcu przed inwazją obcych na miasto, która nadchodzi. Mężczyzna koniecznie prosił o spotkanie z prezydentem miasta, by również jemu opowiedzieć o przerażających wydarzeniach jakie nadchodzą.

Nikola Tesla był wynalazcą, któremu zawdzięczamy np. silnika elektryczny, radio, czy baterie słoneczną. Sporo  mówi się także  o jego eksperymentach z wolną energią. Mężczyzna w czasopiśmie Electrical Experimenter wyznał iż już od najmłodszych lat podróżował w czasie. Po prostu śnił na jawie i żył w tym świecie – Spotykał tam ludzi i nawiązywał przyjaźnie. A dzięki tym podróżom miał  w głowie niezwykłe projekty. Nie  wiadomo co dokładnie miał na myśli Tesla pisząc o podróżach w czasie, ale niektórzy uważają, że mogło się to odbywać dzięki projekcji astralnego. Warto wspomnieć iż Tesla stworzył swoje własne przepowiednie – Mężczyzna twierdził m.in. iż w przyszłości głównymi religiami będzie chrześcijaństwo i buddyzm, jednak w ludziach będzie przy okazji zanikała uczuciowość a będzie się liczyła wyłącznie siła. Według Tesli powstanie też maszyna, dzięki której będzie można komunikować się z obcymi.

Podróżować w czasie można na wiele sposobów – Dzięki maszynom, dzięki projekcji astralnej, ale także dzięki zdolnościom jasnowidzenia. Dlatego też przybliżmy Wam bardzo aktualne wizje jakie miał Craig Hamilton-Parker, który oprócz bycia jasnowidzem ma być także medium i twierdzi że potrafi nie tylko widzieć duchy, ale się z nimi komunikuje. Według mężczyzny niedługo jakąś szkołę w Europie czeka atak bronią biologiczna lub toksyczną.Co więcej zamachowcy zaatakują Papieża i będą chcieli zabić Papieża, jednak im się to nie uda. Ma nastąpić także spadek Euro.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.