Oko Boga ukazało się na niebie w Chinach? Nagranie wzbudziło liczne kontrowersje!

Symbol oka od jakiegoś czasu zyskuje złą sławę. Symbol jasnowidzenia, wiedzy tajemnej i odsłonięcia prawdy dziś zyskuje sławę jako znak Illuminati i kontroli świata. Pytanie co oznaczało oko, które pojawiło się w mieście w Chinach Hulun Buir?

To tam 25 czerwca mężczyzna nagrał na niebie coś co przypominało oko i dlatego określił je tytułem Oko Boga. To nie wszystko – W listopadzie wiele osób twierdziło, że widziało tam trzy Słońca, co wtedy łączono z jakimś znakiem od wyższych sił. I teraz jeszcze sprawa oka. Czy to możliwe, że wyższe siły chcą coś przekazać mieszkańcom Chin, a może tak jak twierdzą niektórzy teoretycy spisków takie dziwne zjawiska na niebie są wyłącznie efektem działania tajemniczej sekty Illuminati, która ma dysponować niezwykłymi urządzeniami dzięki którym może wpływać na pogodę, a nawet tworzyć rozmaite iluzje.

Warto też wspomnieć, że 30 marca w Rosji również uchwycono na niebie coś co wyglądało jak oko. A, Wy co sądzicie o tej zagadkowej sprawie?

https://www.youtube.com/watch?v=i4KkwPzu4sI

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Obcy nagrany w Brazylii? Nagranie podbija sieć!

pon Lip 9 , 2018
Z roku na rok przybywa nagrań kosmitów i UFO – Większość jednak zostaje szybko wyjaśniona – To nagranie jednak jest wyjątkowe, bo zostało okrzyknięte przez wiele portali jako w końcu prawdziwy obcy, który został nagrany. A jak Wy sądzicie? Dajcie znać.  Pewien mężczyzną będąc na wieczornym spacerze w Brazylii był […]