Obcy nagrany w Brazylii? Nagranie podbija sieć!

Z roku na rok przybywa nagrań kosmitów i UFO – Większość jednak zostaje szybko wyjaśniona – To nagranie jednak jest wyjątkowe, bo zostało okrzyknięte przez wiele portali jako w końcu prawdziwy obcy, który został nagrany. A jak Wy sądzicie? Dajcie znać. 

Pewien mężczyzną będąc na wieczornym spacerze w Brazylii był świadkiem niecodziennego zjawiska. Gdy miał już wracać do domu nagle ujrzał między drzewami małą, szarawą istotę o dziwnej głowie. Mężczyzna bardzo się wystraszył, jednak nie zdecydował się na ucieczkę, bo jak twierdzi wiedział, że to jedyna szansa by sfilmować obcego, co mu się udało. Potem pobiegł po swoją rodzinę i chciał żeby oni także go zobaczyli, niestety było już za późno i obcy zniknął.

Jak wspomnieliśmy nagranie zostało okrzyknięte przez wiele portali jako autentyczne. My jak zawsze staramy się jednak nie wyrażać swojego zdania,ale oczywiście czekamy na Wasze opinie.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Astronomowie wykryli obiekt większy od Jowisza, która zbliża się do Ziemi! Czy coś nam grozi?

pt Lip 13 , 2018
Teoretycy spisków od dawna twierdzą, że w stronę Ziemi zmierza tajemnicza Planeta X (Nibiru). Nibiru już kiedyś miało pojawić się blisko naszej planety i tym samym przynieść jej wiele katastrof i zniszczeń.  Amatorscy astronomowie obserwują ciekawe ciało kosmiczne, które zmierza w kierunki Ziemi.NASA określiło je jako kometa PANSTARRS (C / 2017 […]