Astronomowie wykryli obiekt większy od Jowisza, która zbliża się do Ziemi! Czy coś nam grozi?

Teoretycy spisków od dawna twierdzą, że w stronę Ziemi zmierza tajemnicza Planeta X (Nibiru). Nibiru już kiedyś miało pojawić się blisko naszej planety i tym samym przynieść jej wiele katastrof i zniszczeń. 

Amatorscy astronomowie obserwują ciekawe ciało kosmiczne, które zmierza w kierunki Ziemi.NASA określiło je jako kometa PANSTARRS (C / 2017 S3), natomiast amatorscy astronomowie nazwali ją Hulk. Są oni też pewni, że NASA kłamie a to ciało niebieskie nie jest kometą, ponieważ nie ma ogona. Hulk jest prawie dwukrotnie większy od Jowisza i dotrze do najbliższego punktu Słońca między 15 a 16 sierpnia, więc wtedy pewnie dowiemy się jak wpłynie na Ziemię.

Jak sądzicie, czy Hulk to Nibiru? Wierzycie w istnienie Planety X na której maja ukrywać się obcy zwani jako Anunnaki?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 przerażających nagrań z kościołów! Nie dla wrażliwych!

nie Lip 15 , 2018
Witajcie w specjalnym filmie na kanale Zjawiska Niewyjaśnione stworzonym z okazji przekroczenia progu 200 tysięcy subskrypcji. Film jest wyjątkowy z racji tego, że otwiera nową serię na tej platformie, w której będziemy Wam pokazywali zbiory paranormalnych lub po prostu przerażających nagrań, które w jakiś sposób są warte takiego przedstawienia. Dajcie […]