5 przerażających nagrań z kościołów! Nie dla wrażliwych!

Witajcie w specjalnym filmie na kanale Zjawiska Niewyjaśnione stworzonym z okazji przekroczenia progu 200 tysięcy subskrypcji. Film jest wyjątkowy z racji tego, że otwiera nową serię na tej platformie, w której będziemy Wam pokazywali zbiory paranormalnych lub po prostu przerażających nagrań, które w jakiś sposób są warte takiego przedstawienia. Dajcie znać jak podoba Wam się pierwszy odcinek tej serii i oczywiście jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za 200 tysięcy subskrypcji.

Kościoły zazwyczaj kojarzymy ze spokojem, duchowością i miłością. Wiele osób chodzi tam by oddać się modlitwie i na chwilę zapomnieć o problemach świata codziennego. Tymczasem w Kościołach często dzieją się rzeczy, które nie wiele mają wspólnego z czymś dobrym,a wręcz przeciwnie.. Dziś przedstawimy Wam 5 nagrań z różnych kościołów, które mogą Was naprawdę mocno przestraszyć, dlatego też nie polecamy tego filmu osobom bardzo wrażliwym. Po tych nagraniach będziemy mieć też dla Was specjalny bonus, w postaci przerażających zdjęć, związanych z duchownymi, zakonnicami, kościołami i nie tylko.

Księża,duchowni, zakonnice kojarzą nam się zazwyczaj z osobami pełnymi miłosierdzia i piękna wewnętrznego.

Ożywione posągi, obrazy zazwyczaj kojarzą nam się z bajkami i filmami fantastycznymi. Tymczasem był taki okres, że takich nagrań pojawiało się  dość sporo w sieci i staraliśmy się Wam je w większości przedstawić na naszym kanale. Było m.in. nagranie zmarłej Świętej Innocencji, na kanale Pan Strach pokazywaliśmy Wam posągi hinduskich bogów które piły mleko - Tego jednak nagrania raczej Wam nie pokazywaliśmy, a z tego co zauważyliśmy jest raczej mniej popularne także poza Polską. Nagranie przedstawia posąg Jezusa w Kościele, który co jakiś czas otwiera oczy. Internauci co ciekawe głównie twierdzili,  że nie może być to cud zesłany przez Boga, a z pewnością sztuczka diabła, który manipuluje ludźmi. Było też kilka komentarzy, że może być to jakiś mechaniczny posąg, a Wy co o tym sądzicie?

 

Następny filmik został nagrany w kościele rzymskokatolickim w Vranovie nad Dyji w południowych Czechach. Nagranie zostało następnie wstawione do Internetu - początkowo jednak nie zdobyło szczególnej popularności. Zmieniło się to dopiero kilka miesięcy później, kiedy proboszcz parafii gdzie wykonano film potwierdził, że nagranie nie zostało sfabrykowane i przedstawia realny egzorcyzm na opętanej przez demona kobiecie.

 

To nagranie została stworzone przez chłopaka, który twierdził, że wykonał je  jego przyjaciel.Mężczyzna przejeżdżał blisko Kościoła na wyspie Long Island w Stanach Zjednoczonych. Na temat Kościoła krążyły różne mroczne historie iż jest on nawiedzany przez duchy, więc chłopak skoro nadarzyła się okazja postanowił sprawdzić co dzieje się w tej mrocznej świątyni. Gdy dotarł na miejsce okazało się, że w Kościele migają światła i to nie jedno a wiele,  co przypomina trochę sceny z horrorów. To jednak nie wszystko - Mężczyzna nagrał także iż w pewnej chwili w oknach pojawiają się jakieś dziwne  postacie. Nagrał też drzewo wyrwane z korzeni przy Kościele. Gdy wrócił tam jednak rano światła zgasły, a żadnych postaci nie było.

Egzorcyzmy są niezwykle popularne - szczególnie przez horrory które praktycznie co roku pojawiają się w kinach, a które wałkują w kółko temat egzorcyzmów, demonów i religii. Egzorcyzmy mają za zadanie uwolnić osobę opętaną od wpływu złego ducha. Niejednokrotnie słyszy się, że osoby opętane dysponują niezwykłymi zdolnościami jak lewitacja, nadludzka siła, czy możliwość materializowania przedmiotów. Opętana osoba ma także nienawidzić wszystkiego co związane z religią. Tu widzicie jedno z nagrań egzorcyzmów, w czasie którego widać nie jedną, a wiele osób, u których ujawniają się demony ukryte w ich ciele.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Klaun nagrany w nawiedzonym KOŚCIELE? Sami zobaczcie!

nie Lip 15 , 2018
Klauny jednym kojarzą się z dobrą zabawą, rozrywką i ogólnie mile spędzonym czasem, natomiast są i takie osoby dla których klauny to wyłącznie zło, śmierć i panika. Jakiś czas temu postanowiono wykorzystać ten strach ludzi i przebierano się za klauny by przerazić innych. Przypomnijmy choćby sprawę niedawnej afery w Pensylwanii, gdzie […]