Klaun nagrany w nawiedzonym KOŚCIELE? Sami zobaczcie!

Klauny jednym kojarzą się z dobrą zabawą, rozrywką i ogólnie mile spędzonym czasem, natomiast są i takie osoby dla których klauny to wyłącznie zło, śmierć i panika. Jakiś czas temu postanowiono wykorzystać ten strach ludzi i przebierano się za klauny by przerazić innych.

Przypomnijmy choćby sprawę niedawnej afery w Pensylwanii, gdzie klauny miały stać przy drogach obok wejść do lasu i wabiły tam dzieci wykorzystując słodycze.

W tym miejscu chcielibyśmy Wam przedstawić nagranie na temat którego dość ciężko znaleźć więcej informacji.

Na jednym z zagranicznych forum jedna z użytkowniczek napisała, że choć nie jest pewna, czy to ten kościół to słyszała kiedyś historie o opuszczonej świątyni, gdzie miał straszyć duch klauna. Co sądzicie o tym nagraniu?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Brytyjski aktor przeżył ŚMIERĆ KLINICZNĄ i namalował to, co widział po drugiej stronie! Obraz szokuje! (NAGRANIE)

wt Lip 17 , 2018
Śmierć kliniczna kojarzy nam się z doświadczeniami pięknego światła, odczuwania cudownych uczuć z powodu bycia po tamtej stronie i ze spotkaniami z bliskimi. Tymczasem niektórzy mają jeszcze  bardziej oryginalne doświadczenia z drugiej strony… Brytyjski aktor Shiv Grewal stworzył i wystawił do galerii obraz, który przedstawia to co widział po drugiej stronie […]