Brytyjski aktor przeżył ŚMIERĆ KLINICZNĄ i namalował to, co widział po drugiej stronie! Obraz szokuje! (NAGRANIE)

Śmierć kliniczna kojarzy nam się z doświadczeniami pięknego światła, odczuwania cudownych uczuć z powodu bycia po tamtej stronie i ze spotkaniami z bliskimi.

Tymczasem niektórzy mają jeszcze  bardziej oryginalne doświadczenia z drugiej strony…

Brytyjski aktor Shiv Grewal stworzył i wystawił do galerii obraz, który przedstawia to co widział po drugiej stronie – A widziała tam coś niezwykłego… Wszystko wydarzyło się w 2013 roku kiedy doznał zatrzymania akcji serca i miał odbyć coś w rodzaju podróży kosmicznej.

Mężczyzna jakimś cudem wiedział, że ma możliwość odrodzenia w innych ciałach, ale nie chciał tego, ponieważ pragnął powrotu do swojego ciała i swojej rodziny! Aktor widział też ogromny Kosmos, Planety i podróżował po jednym z ciał niebieskich, co przypominało trochę chodzenie po Księżycu. To nie wszystko – Mężczyzna widział także jak lekarz próbował go ożywić przez resuscytację krążeniowo-oddechową i pamiętał także wiele innych szczegółów, które się sprawdziły.

Sami zobaczcie ten obraz w nagraniu! Co sądzicie o nim i jego historii?

 

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Momo wysłała do nas list i dziwne zdjęcie? Momo o Polsce! Prawdziwa historia Momo (NAGRANIE)

czw Lip 26 , 2018
Momo to w ostatnim czasie kolejna postać, która stała się bardzo popularna i wzbudza strach u ludzi. Gdy pojawiła się ona po raz pierwszy na polskim youtube My raczej nieszczególnie się tym przejmowaliśmy, bo nie oszukujmy się większość takich dziwnych postaci w sieci to po prostu zwykły fejk i oszustwo. […]