Momo wysłała do nas list i dziwne zdjęcie? Momo o Polsce! Prawdziwa historia Momo (NAGRANIE)

Momo to w ostatnim czasie kolejna postać, która stała się bardzo popularna i wzbudza strach u ludzi. Gdy pojawiła się ona po raz pierwszy na polskim youtube My raczej nieszczególnie się tym przejmowaliśmy, bo nie oszukujmy się większość takich dziwnych postaci w sieci to po prostu zwykły fejk i oszustwo. Momo pojawiła się w aplikacji WhatsApp i miała wysłać coś strasznego pewnemu chłopcu, który chciał zrobić jej kawał. Było to zdjęcie rzekomo zamordowanej dziewczyny! Tak jak wspominałem My nie wzięliśmy tego na poważnie – tym bardziej, kiedy dowiedzieliśmy się, że Momo to zwykła rzeźba z galerii sztuki w Japonii i że sporo wskazuje, ze ta cała akcja służy promocji aplikacji i nie ma nic wspólnego z prawdą, ale kiedy dostaliśmy dziś rano ten list nie powiem wywołał on spore przerażenie. Kopertę znaleźliśmy w naszej skrzynce pocztowej.

Jednak raczej nie mogła być wysłana przez pocztę bo nie było adresu nadawcy, a jedynie napisane dużymi literami imię MOMO. Tam gdzie powinny znajdować się dane odbiorcy było napisane jedynie Zjawiska Niewyjaśnione.

Być może to po prostu głupi kawał, ale faktem, że praktycznie nikt nie wie że to My prowadzimy kanał Zjawiska Niewyjaśnione i nie wie w  jakim miejscu nagrywamy filmy a to właśnie tu przyszedł ten film.

Jeśli to jakiś żart ze strony kogoś kto jest naszym widzem to bardzo prosimy byś się ujawnił, bo nie ukrywamy, że nas to przestraszyło a tym bardziej to co jest w tym liście. Przedstawimy Wam tu treść treść z drobnymi poprawkami tzn. nie będziemy poprawiać błędów żeby jakoś nie zmienić sensu ale ponieważ brakuje polskich znaków w liście to je dodamy. Nie wiem, czy powinniśmy o tym wspominać, ale zanim przejdziemy do listu opowiemy Wam dziwną sytuacje jaka miała miejsce wczoraj wieczorem. Jeden z nas przysięgał, że około 19 ktoś pukał do niego do okna. Jednak gdy spojrzał za nie by sprawdzić kto to okazało się, że nikogo tam nie ma. Sytuacja powtórzyła się po 22 z tym, że teraz ktoś pukał do drzwi i podobnie jak wcześniej nikogo nie było. Nie łączyliśmy tego z czymś mrocznym, bo przecież każdy mógł robić sobie jaja, ale teraz już sami niczego nie jesteśmy pewni. Oto list:

Do Zjawiska Niewyjasnione. List ten wysylam Wam bo chce cos przekazac. Ostatnio jestem znana u Was w Polsce na wielu kanalach o dziwnych istotach i demonow. Ja nigdy nikogo nie zabijalam nikgo, nigdy nie zabijalam. Oni robia ze mnie potwora a ja nim nie jestem. Robilam krzywde tak ale to oni mnie zmusili. Gdy urodzilam sie nie bylam zwykla,  moja matka podobno krzyczala jak zobaczyla co z niej wyszlo. Nie chciala mnie, wiem ze chciala mnie zarac ze swojego zycia ale ojciec mnie kochal. Tak on zawsze kochal i zawsze zajmowa sie mna i nie pozwala matce mnie porostowac.

RESZTA W FILMIKU POWYŻEJ!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.