5 przerażających piosenek przywołujących ZŁO? Czy jesteś gotowy je wysłuchać?

Kołysanki kojarzą nam się ze słodkim snem, wspaniałym dzieciństwem i cudownym okresem w życiu. Dziś chcielibyśmy Wam jednak udowodnić, że nie każda kołysanka powinna przywodzić nam na myśl rzeczy pozytywne, a niektóre z nich mogą przynieść na nas naprawdę przerażające sny.

 

Sprawa dotyczy  miasteczku Waukesha w USA i dwóch dziewczynek, które uwierzyły w historie o Slendermanie, czyli mrocznej istocie obdarzonej nadludzkim wzrostem odzianej w garnitur i posiadającej długie macki, dzięki którym może wpłynąć na zachowanie ludzi. W niektórych wersjach istota ta nie miała macek a jedynie jej kończyny mogły się wydłużać.

Mroczne piosenki!

Drugie zdjęcie natomiast  przedstawia dziewczynkę wchodzącą po drabince na ślizgawkę i miało zostać wykonane 3 lata później – Co najstraszniejsze autorzy obydwu zdjęć jakiś czas potem rzekomo zaginęli!To nie wszystko – Z czasem postać smukłego mężczyzny stała się tak popularna, że w sieci wręcz zaroiło się od dziesiątek zdjęć wstawionych przez ludzi, którzy zarzekali się, ze widzieli tą dziwną istotę. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że Slenderman nigdy nie istniał a zdjęcia które pojawiły się na forum są fotomontażem powstałym na potrzeby konkursu.Niestety niewinne kłamstwo i wydawać by się mogła zwykła straszna historyjka doprowadziła niemal do tragedii. 31 maja 2014 rowerzysta odnalazł przy drodze ranną dziewczynkę,która błagała o pomoc.  Okazało się potem, że dziewczynka ma na imię Payton, ma 12 lat i 19 ran zadanych ostrym narzędziem. Dziecko miało dużo szczęścia i przeżyło,a do tego opowiedziało policji co się stało i kto ją zaatakował – Dziewczynka wskazała na 12-latki Anisse Weier i Morgan Geyser, jednakkiedy policja pojechała do ich domów wyjaśnić sprawę okazało się że ich nie ma.  Od tego czasu rozpoczęły się poszukiwania małoletnich i dość szybko je znaleziono. Dziewczynki miały przy sobie nóż – ten sam którym była raniona  Payton. Jak się później okazało Anisse i Morgan wzięły koleżankę do parku blisko lasu i tam bawiły się z nią w chowanego.

W czasie zabawy próbowały ją zabić i były pewne, że im się udało, jednak dziewczyna przeżyła. Dziewczynki jednak jak twierdzą zrobiły to wszystko bo chciały przeżyć gdyż oglądały mnóstwo filmów o potworze w garniturze który porywa dzieci i bały się, że je też to spotka, dlatego też chciały złożyć mu ofiarę by ich także nie zabrał. Poza tym bardzo chciały wszystkim niewierzącym udowodnić, że Slenderman naprawdę istnieje. Początkowo dziewczynki miano sądzić jak dorosłe, jednak okazało się, że obydwie napastniczki cierpią na zaburzenia psychiczne. Morgan chorowałą na schizofrenię i jak wyznała widziała nie tylko Slendermana, ale też profesora eliskirów Snape z Hatego Pottera.  Posłuchajcie kołysanki, która powstała na cześć smukłego mężczyzny porywającego dzieci.

2. Ta rosyjska kołysanka jest już prawie legendarna. Tili tili boom opowiada o potworze, który wchodzi do domu dzieci, które nie śpią i chce je dopaść. Nikt ni wie natomiast ile ta kołysanka ma lat – Podobno jest już bardzo stara i od dawna towarzyszy rosyjskim dzieciom przy zasypianiu, ale na ile jest to prawda niewiadomo. Niektórzy twierdzą, że utwór ten został stworzony w 2007 roku na potrzeby horroru Trackman

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.