5 przerażających nagrań z KOSTNICY!

 

Kostnice to pomieszczenia przy cmentarzu, szpitalu lub kościele, w których znajdują się ciała zmarłych do czasu pogrzebu. Nic więc dziwnego, że skoro są one tak powiązane ze śmiercią to wywołują one w nas przerażenie. I już sama obecność ciał zmarłych ludzi może nas wystraszyć, a nie wspominając nawet o tym, że jeśli przyjmiemy koncepcję istnienia nadprzyrodzonych istot to jest duża możliwość że spotkamy tam ducha.

Dziś przedstawimy Wam 5 nagrań, które udowodnią, że kostnica to miejsce przerażenia i mroku:

 

To nagranie spotkało się z ogromną popularnością w sieci. Zostało wykonane w kostnicy szpitalnej i przedstawia bardzo dziwne zdarzenia.

Chodzi tu mianowicie o nosze do przewożenia zmarłych, które poruszały się sam przez kilka chwil, a następnie przewracają się i upadają na ziemie. Internauci zwrócili też uwagę na dziwne błyski jakie widać na nagraniu. To jednak nie wszystko – Jest też drugi film na którym ukazany jest pracownik kostnicy, który w pewnej chwili zauważa poruszający się sam wózek i oddala się od miejsca. Co ciekawe choć widać, że był zdziwiony tym co zauważył i odszedł to wcale nie oddalał się uciekając, a po prostu wolnym krokiem odszedł. Być może oznacza to, że paranormalne zdarzenia są dla niektórych pracowników kostnic czymś całkowicie normalnym.

To nagranie zostało wykonane w przedsionku  kostnicy i przedstawia śpiących ludzi. I wszystko byłoby zwyczajne, gdyby nie to co dzieje się dalej. Na nagraniu widać jak w pewnej chwili drzwi same się otwierają i ktoś zaczyna ciągnąć za nogi jednego z mężczyzn. Uchwycono, że mężczyzna prawie unosi się w powietrzu i jest bardzo przestraszony całym zdarzeniem i pewnie gdyby nie nagraniu mógłby sądzić, że to po prostu zwykły zły sen.

Duchy, demony, nadnaturalne istoty przerażają, ale jeszcze bardziej niepokój wywołuje fakt, że teraz każdy z nas sam dysponuje i robi co zechce ze swoim ciałem, ale po śmierci będą ludzi, którzy będą mogli robić wiele strasznych rzeczy z naszym ciałem, a My nie będziemy mogli nic z tym zrobić. Ukazuje to  nagranie które przedstawia pracę pracowników miejskiej kostnicy i zdobyło sporą popularność w sieci. Na filmie widać jak mężczyźni traktują ciało człowieka jak śmieci w worku i ciągną je po ziemi. Nie podnoszą go nawet gdy na drodze pojawiają się schody i bez problemu ciągną je po schodach. A Wy co o tym sądzicie? Czy Was też przeraża myśl, że po śmierci Wasze ciało może być bite, niszczone, jedzone i wykorzystywane przez ludzi i zwierzęta.

To nagranie pochodzi z kostnicy w Indonezji i przedstawia dziwną istotę przypominającą czarnowłosą dziewczynkę odzianą na biało. Czym według Was mogła być? Co ciekawe  takie demoniczne czarnowłose dziewczynki były nagrywane też w wielu innych miejscach świata. sami zobaczcie

Ten filmik pochodzi z Brazylii, ale nie jest pewne gdzie został stworzony. Niektóre źródła podają, ze w kostnicy, a inne że w cool center dla dzieci. W każdym razie nagranie naprawdę potrafi wystraszyć. Ukazuje scenę gdzie ochroniarz późną nocą usłyszał głośne hałasy. Mężczyzna poszedł sprawdzić źródło dźwięku, jednak to co ujrzał całkowicie go zszokowało.Światła w pomieszczeniu migały,a metalowe drzwiczki zamykały się i otwierały pomimo faktu, że nie widać, że jest tam jakiś człowiek, który może powodować te wydarzenia. Czyżby faktycznie była to działalność jakieś duchowej istoty – ducha, a być może nawet demona? Nagranie spotkało się z wieloma kontrowersjami i zarzutami ze jest to z pewnością jakieś oszustwo.

Każdy z oglądających jednak przyznawał, że filmik potrafi przerazić – tym bardziej, jeśli pomyślimy, że to wszystko działo się naprawdę, a nie jest tylko filmową fikcją. A, Wy co sądzicie o filmiku?

 

 

 

 

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.