Na plaży nagrano przerażającą istotę! „Wygląda jak połączenie węży z rośliną”(NAGRANIE)

Wszechświat jest ogromny i pełny tajemnic: Faktem jest, że choć badamy już Kosmos i Planety to jednak dalej nie znamy wszystkich tajemnic Ziemi! Przekonali się o tym ludzie, którzy znaleźli na plaży w Wietnamie bardzo dziwną istotę, która przypomina trochę połączenie rośliny z wijącymi się glizdami.

Następnie jeden ze świadków zdarzenia wypuścił stworzenie do oceanu.

 

Niektórzy internauci są przekonani, że może to być istota pozaziemska, bowiem od dawna nie brakuje teorii spiskowych iż w morzach i oceanach ukrywają się obcy, ponieważ są to bardzo mało zbadane tereny na naszej planecie.

Inni twierdzą, że to być może po prostu jakiś gatunek nieodkryty przez ludzi. A Wy co o tym sądzicie? Zobaczcie nagranie i dajcie znać, czym według Was jest ta niesamowita istota?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dziewczynka z Polski ujawnia Czwartą Tajemnicę Fatimską? To nagranie szokuje!

nie Sie 26 , 2018
Tajemnice Fatimskie dalej wzbudzają olbrzymie kontrowersje! Miały one zostać przekazane w okresie od 13 maja do 13 października 1917 roku przez Matkę Jezusa Maryję trójce dzieci. Pierwsza tajemnica ukazywała morze ognia oraz demony i dusze, które w nim pływały. Druga tajemnica dotyczyła znaku II wojny światowej i Rosji.Trzecie tajemnica natomiast opisywała […]