Na Filipinach nagrano ducha przechodzącego przez ulicę?

Czy duchy istnieją? Wiele osób zadaje sobie to pytanie nie tylko by trochę urozmaicić czasami mało bajkowe i nudne życie, ale by znaleźć nadzieję, że ten świat nie jest wszystkim, a po śmierci wcale nie odchodzimy tylko żyjemy dalej. Wiele osób twierdzi, że jest przekonanych o istnieniu duchów, ale ciężko te argumenty udowodnić. Wśród nich można wymienić różne dziwne przypadki w których przedmioty same spadają, nawiedzenia, opętania, przywołania duchów i wiele, wiele innych.

20 czerwca w Pangasinan kamera  bezpieczeństwa zarejestrowała ciemną postać, która przenikała przez samochody! Czy może być to duch? Trudno powiedzieć – tym bardziej, że żyjemy w erze, gdzie przez rozmaite programy możemy dorobić na filmie czy zdjęciu dosłownie wszystko. A Wy co o tym sądzicie? Duch, a może tylko efekt komputerowy?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Matka nagrała w lustrze DEMONA? Nagranie przeraziło wiele osób!

sob Wrz 1 , 2018
Lustra kojarzą nam się z przedmiotami, które służą wyłącznie do przeglądania się i poprawiania wyglądu. Tymczasem lustra od dawna były wykorzystywane w licznych praktykach mistycznych takich jak przepowiadanie przyszłości, a nawet kontaktowanie się z istotami z innych światów. Tym bardziej może przerażać nagranie, które pojawiło się ostatnio w sieci. Pierwotnie […]