Matka nagrała w lustrze DEMONA? Nagranie przeraziło wiele osób!

Lustra kojarzą nam się z przedmiotami, które służą wyłącznie do przeglądania się i poprawiania wyglądu. Tymczasem lustra od dawna były wykorzystywane w licznych praktykach mistycznych takich jak przepowiadanie przyszłości, a nawet kontaktowanie się z istotami z innych światów.

Tym bardziej może przerażać nagranie, które pojawiło się ostatnio w sieci.

Pierwotnie nagranie zostało wstawione przez matkę dziecka i wywołało sporo kontrowersji.

Ludzie pisali, że lustro mogło być wykorzystywane dawniej do wspomnianych wyżej praktyk w których lustro staje się czymś w rodzaju portalu do kontaktowania się z bytami z innych światów. Być może ktoś nie zamknął tego portalu i lustro dalej służy jako brama do wymiarów demonów, żywiołaków i innych bytów.

A Wy co o tym sądzicie? Czy np. jakiś demon, duch lub inna istota mogła robić sobie żarty z chłopaka albo chcieć się z nim skontaktować?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W San Diego nagrano UFO! "To była najbardziej niesamowita rzecz jaką widziałam w życiu"

nie Wrz 2 , 2018
UFO! Ta tematyka jest bardzo popularna jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione i od dawna wielu badaczy próbuje wyjaśnić te fenomen. Powstało sporo teorii np. że UFO to ludzie z przyszłości albo najbardziej popularna iż w tych pojazdach znajdują się przedstawiciele obcych cywilizacji. Od jakiegoś czasu funkcjonuje też inna teoria, która […]