W San Diego nagrano UFO! „To była najbardziej niesamowita rzecz jaką widziałam w życiu”

UFO! Ta tematyka jest bardzo popularna jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione i od dawna wielu badaczy próbuje wyjaśnić te fenomen. Powstało sporo teorii np. że UFO to ludzie z przyszłości albo najbardziej popularna iż w tych pojazdach znajdują się przedstawiciele obcych cywilizacji.

Od jakiegoś czasu funkcjonuje też inna teoria, która dotyczy przede wszystkim chrześcijan, czyli że obcy to tak naprawdę demony. Jaka jest prawda? Miejmy nadzieję, że kiedyś poznamy prawdę?

Ludzie w San Diego zauważyli na niebie tajemnicze światła i wiele osób jest przekonanych, że jest to pojazd obcych. Co ciekawe wiele osób było świadkami tego dziwnego zjawiska i pojawiły się komentarze iż była to najbardziej niesamowita rzecz jaką kiedykolwiek widzieli.A Wy co o tym sądzicie? Czy to statek obcych, a może coś innego lub może mistyfikacja?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Telepatia dla początkujących, czyli jak przeczytać myśli danej osoby? (NAGRANIE)

pon Wrz 3 , 2018
Telepatia jest zdolnością, która pozwala  przechwycić fale mózgowe danej osoby i dzięki temu poznać jej myśli. Niekiedy mówi się że,  bardziej  rozwinięci telepaci nie tylko potrafią odbierać fale mózgowe, ale także je przesyłać, dzięki czemu  mogą częściowo wpłynąć na czyjeś zachowanie. Telepatia  jako zdolność duchowa ma być dostępna każdemu z […]