Telepatia dla początkujących, czyli jak przeczytać myśli danej osoby? (NAGRANIE)

Telepatia jest zdolnością, która pozwala  przechwycić fale mózgowe danej osoby i dzięki temu poznać jej myśli. Niekiedy mówi się że,  bardziej  rozwinięci telepaci nie tylko potrafią odbierać fale mózgowe, ale także je przesyłać, dzięki czemu  mogą częściowo wpłynąć na czyjeś zachowanie. Telepatia  jako zdolność duchowa ma być dostępna każdemu z nas – przynajmniej do pewnego stopnia, bo oczywiste jest, że osoby które posiadają naturalnie obudzoną tą umiejętność będą posiadały tą zdolność w bardziej rozszerzonym stopniu.

Jeśli chcemy stać się telepatami musimy rozpocząć od ćwiczeń rozluźniających, w których uspokoimy nasze myśli i będziemy czuć się całkowicie odprężeni. W tym celu może pomóc wsłuchiwanie się w muzykę rozluźniające mając zamknięte oczy. Potem gdy opanujemy tą umiejętność konieczna jest jak najdokładniejsze wyobrażenie sobie osoby, której myśli chcemy poznać. Gdy będziemy mieć tą osobę w wyobraźni  spójrzmy na nią w rzeczywistości i wpatrujmy się tak przez 15 sekund. Teraz rozpocznijmy rozmowę z osobą której myśli chcemy poznać. Zadajmy jej jakieś pytanie, by musiała nad nim silniej pomyśleć przez co my przechwycimy te myśli. Ważne jest by wszystkie ćwiczenia wykonywać z jak największą dokładnością i opanować zdolność uspokajania naszych własnych myśli. Nie ignorujmy także dziwnych emocji, które mogą pojawiać się gdy chcemy poznać czyjeś myśli.

Być może na początku zaczniemy odbierać wyłącznie uczucia danej osoby, co nazywane jest  paranormalną empatią i  często może być wstępem do poznania pełnych myśli.

Ćwiczenia idealne na początek i zakończenie ćwiczenia telepatii:

Author: administrator

Share This Post On