5 wynalazków przyszłości! Dzięki nim nasze życie się zmieni….

Choć żyjemy w czasach,w których świat techniki jest bardzo rozbudowany i ułatwia nam życie to podświadmie zazdrościmy ludziom przyszłości, którzy za kilkanaście, czy kilkaset lat będą posiadali wynalazki o których My możemy wyłącznie pomarzyć! Dziś przedstawimy Wam  5 takich wynalazków, które na pewno pojawią się w przyszłości:

Urządzenie do tworzenia jedzenia to coś o czym wielu z nas marzy i być może za jakiś czas się to spełni, tym bardziej, że naukowcy cały czas pracują nad doprowadzeniem do idealności drukarki 3d. Pomyślimy – Mam dzisiaj ochotę na hamburgera, więc tylko włączam przycisk i  pyszna, pachnąca kanapka pojawia się przede mną. To by było coś!

Latające samochody – Na ich temat można już odszukać jakieś informacje, że są tworzone, coś tam powstaje, ale gdy spojrzymy w niebo takich maszyn niestety brak. Człowiek od wieków marzył, by móc wzbić się w powietrze i latać – rozwiązaniem są samoloty, ale wiadomo, że to nie to samo, co latający samolot.

Wirtualna rzeczywistość – słuchamy o tym jak ważne jest stąpanie twardo po ziemi i zajmowanie się swoim życiem, jednak każdy z nas ma czasami dość tego świata, pełnego problemów, w którym cały czas jesteśmy ograniczeni, czy to prawami fizyki, czy innymi rzeczami. Świat jednak idzie w stronę świata cyfrowego i na pewno za jakiś czas pojawi się urządzenie, które w pełni i bez żadnych ograniczeń pozwoli nam przenieść się do świata komputerowego, który będzie czymś w stylu snu, który jednak My w pełni kontrolujemy i narzucamy jego przebieg.

Roboty – oczywiście one już istnieją, jednak na pewno nie w takiej formie jak w filmach, które tak kochamy. Nie możemy  włączyć przycisku start i sprawić, że nasz robot posprzata dokładnie cały dom. Nie mamy wszyscy w domów robotów, z którymi bez przeszkód możemy rozmawiać, wymieniac się poglądami, a nawet się w nich zakochać. A taki scenariusz z pewnością czeka nas w przyszłości. Co więcej z pewnością powstanie możliwoś tworzenia cyborgów, czyli ludzi którzy będą posiadali jako część ciała jakieś urządzenie techniczne. W przyszłości może być to np. człowiek który będzie posiadał wszczepione urządzenie do czytania w myślach innych lub też coś, co  będzie zwiększało jego siłę i odporność.

Iluzje i hologramy – z pewnością w przyszłości pojawi się urządzenie, które pozwoli nam tworzyć hologramy np. by móc zobaczyć to co chcemy kupić w sieci. Taki wynalazek pozwoli nam np. zobaczyć nas w sukince, którą chcemy zaraz kupić albo też w sekundę zmieniać kolor włosów.

 

 

 

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.