Tajemnicza Przepowiednia Ojca Pio! „Widziałem niezwykłe istoty, które…” (NAGRANIE)

Ojciec Pio już w wieku 5 lat podjął decyzję o poświęceniu życiu Bogu.

Chłopiec już w nastoletnich latach twierdził, że doświadcza niezwykłych wizji i już wiedziano, że będzie wyjątkowym człowiekiem. Niestety razem z darem otrzymał też piętno chorób.

Gdy miał 6 lat cierpiał na zapalenie żołądka , cztery lata później zachorował na dur brzuszny, cierpiał też przez kamienie nerkowe i bezsenność.

Ojciec Pio jednak uważał, że te wszystkie objawy są wynikiem zbliżania się do Boga. Nie tylko one jednak były straszne, ale też kuszenia jakie przedstawiał mu diabeł w postaci pięknych kobiet, czy matki Jezusa przez które chciał go odwieźć od dobra.

Życie Ojca Pio było pełne niezwykłych zjawisk i przerażających zdarzeń, a duchowny dzięki swoim darom od Boga tworzył przepowiednie, które dotyczyły nie tylko świata, ale też Polski. Dziś przedstawimy Wam jedną szczególną przepowiednię. Jedną z najbardziej tajemniczych przepowiedni Ojca Pio znajdziecie w nagraniu powyżej.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 strasznych horrorów, które nie pozwolą Ci zasnąć! (NAGRANIE)

pon Paź 1 , 2018
Horror to bez wątpienia mój ulubiony typ filmów. Jednak niestety sporo z tych produkcji nie spełnia swojego głównego dla mnie wymagania, czyli nie straszy. Dziś  więc przedstawię Wam 5 horrorów, które mnie przeraziły. Pamiętajcie to moje typy i każdy może mieć inne lub się ze mną nie zgadzać. Jest to […]