Egzorcyzmy odprawione w czasie filmu KLER w kinie? Nagranie szokuje!

Kler to film, który całkiem niedawno miał swoją premierę w kinach w całej Polsce. Jest on  bez wątpienia jednym z bardziej kontrowersyjnych polskich filmów. Jedni go kochają i uważają, że opowiada prawdę o Kościele, o tym że tuszuje on wiele ważnych spraw, a jego kapłani choć nauczają o moralności i wartościach często niewiele maja z nimi wspólnego. Natomiast sporo jest też osób, które krytykują tą produkcję i mówią, ze Kler kłamie i nie ma nic wspólnego z prawdą o Kościele czy kapłanach. My film oglądaliśmy, natomiast swoje zdanie zostawimy dla siebie, bo pewnie zaraz zostalibyśmy ostro zaatakowani przez jedną ze stron. W każdym razie Kler to film bardzo związany z katolicyzmem i nie wszystkie osoby wierzące są zadowolone z jego powstania tłumacząc, że obraża on ich uczucia religijne.

Czy ma to coś wspólnego z  egzorcyzmem na Kler?

https://www.youtube.com/watch?v=IPdhikqjKew&lc=UgwGh73kf-GknBjSgEd4AaABAg

Kilka dni temu otrzymaliśmy bardzo ciekawe nagrania i  wiadomość od Sebastiana, który będąc na seansie Kleru był świadkiem dziwnego zdarzenia, które jak przyznał wręcz go przeraziło.

Sebastian napisał, że gdy on był na Klerze nie było zbyt wielu osób, ale to dlatego, że wybrał bardzo wczesny pokaz filmu na początku tygodnia.

 

Wybrał sobie miejsce i miał nadzieje że względu na czas w  którym przyszedł na pokaz nikt koło niego ie usiądzie – Pech chciał i niestety na dosłownie chwilę przed seansem obok niego usiadł chłopak w szarej bluzce i ciemnych włosach. Wyglądał normalnie, ale to chyba były tylko pozory jak pisze  Sebastian , bo chłopak kilka minut po zaczęciu filmu powiesił łańcuszek z krzyżykiem na oparciu nieswojego fotela. Był to dziwne, ale to nic – pisze Sebastian. Potem zaczął po cichu,

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Smarzowski i szokujący pomysł na KLER 2! O czym będzie KLER 2 ? (NAGRANIE)

nie Paź 14 , 2018
Kler to film, który sporo namieszał na w Polsce – nie tylko jeśli chodzi o wyniki oglądalności, ale też poglądy ludzi. Film był przez jednych bardzo broniony i wielu mówiło, że produkcja przedstawia prawdę o Kościele i kapłanach, ale nie brakowało też osób, które zarzucały mu przesadę, a wręcz nawet […]