Smarzowski i szokujący pomysł na KLER 2! O czym będzie KLER 2 ? (NAGRANIE)

Kler to film, który sporo namieszał na w Polsce – nie tylko jeśli chodzi o wyniki oglądalności, ale też poglądy ludzi. Film był przez jednych bardzo broniony i wielu mówiło, że produkcja przedstawia prawdę o Kościele i kapłanach, ale nie brakowało też osób, które zarzucały mu przesadę, a wręcz nawet kłamstwo.

I choć jeszcze nie każdy obejrzał Kler to spora ilość osób zainteresowanych tematem już to zrobiła, więc można już powoli myśleć o filmie Kler 2.

W dzisiejszym filmie opowiem trochę o przemyśleniach Wojciecha Smażowskiego na temat drugiej części Kler 2.

Opowiem też trochę o swoim pomysłach na Kler 2. O czym będzie Kler 2? Mam nadzieję, że moje pomysły Wam się spodobają, a może podacie swoje własne, które Waszym zdaniem są świetne na kontynuacje Kler?  Może macie typy aktorów, który chcielibyście by wystąpił w nowej części Kler?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Stephen Hawking obawiał się powstania nowej rasy "nadludzi"? Martwił się, że ludzkość może...

śr Paź 17 , 2018
Stephen Hawking wybitny naukowiec, który zmarł w marcu tego roku zajmował się w swoim życiu w szczególności grawitacją kwantową oraz czarnymi dziurami. Dla wielu fanów nauki był jednym z największych naukowców w dziedzinie kosmologii i astrofizyki, traktowany był jako autorytet w środowisku naukowym. Mało osób wie, że Stephen Hawking napisał […]