Agnieszka Chylińska ostrzega przed Illuminati? Sekta władająca światem istnieje? To nagranie przeraża!

Agnieszka Chylińska to z całą pewnością jedna z największych gwiazd w Polsce – kobieta pisze książki, jest jurorem w znanych programach  i przede wszystkim jest świetną wokalistką o potężnym głosie, która pisze szczera teksty z którymi utożsamia się mnóstwo Polaków.
Zrobiło się o niej głośno gdy stała się wokalistką zespołu rockowego O.N.A z którym przez lata odnosiła ogromne sukcesy.

O.N.A ma na koncie mnóstwo hitów jak Kiedy powiem sobie dość, Niekochana, czy Jestem silna. Potem zespół rozpadł się, a Agnieszka założyła nowy zespół rockowy o nazwie Chylińska, który jednak szybko także się rozpadł. Z tego krótkiego czasu pozostała jednak mroczna płyta z której pochodzą utwory takie jak Winna, Niczyja, czy Chylińska.
Agnieszka jednak się nie poddała i powróciła tym razem rozpoczynając solową karierę z płytą łączącą pop, elektronikę i co ciekawe nawet dance. I choć album promowały m.in. piosenki bardziej taneczne i o bardziej pozytywnym przekazie jak Nie mogę Cię zapomnieć, czy Wybaczam Ci to jednak na płycie także nie brakowało utworów zdecydowanie mniej dance i o bardziej smutnym przesłaniu jak Foch, czy Zima. Potem była długa przerwa od wydawaniu płyt w czasie której Agnieszka skupiła się na programie Mam talent i swoim życiu prywatnym. Powróciła dopiero po około 5 latach wydając singiel Kiedy przyjdzie do mnie bardziej przypominający jej rockowe  dokonania z przeszłości, jednak potem znowu zamilkła. Ostatecznie z  płytą wróciła w 2016 roku wydając niespodziewanie singiel Królowa łez i album Forever Child…

Pytanie tylko co może mieć Agnieszka Chylińska wspólnego z Illuminati i satanizm? Mało kto wiąże Polskie piosenkarki, piosenkarz,  aktorów itd z czymś tak wydawać by sie mogło wydawać zagraniczym jak Illuminati? Otóż dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Illuminati to według teorii spiskowych jest to pewna grupa bardzo zamożnych i wpływowych osób, które pragnie władzy na świecie. Chcą kontrolować ludzi i całą Ziemię i często umieszczają w teledyskach, czy filmach znaki które ich wyrażają jak piramida z okiem, która znajduje się np. na dolarze amerykańsk,,, RESZTA W FILMIE POWYŻEJ

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.