Ujawniono ostatnie słowa Jana Pawła II! Tajemniczy przekaz (NAGRANIE)

Po dłuższej przerwie powracamy z programem Przegląd Zjawisk Niewyjaśnionych, który mamy nadzieję na jakiś czas zaspokoi Wasz głód paranormalnych i tajemniczych treści. Wszystko znajdziecie w nagraniu poniżej:

W dzisiejszym odcinku głównym tematem będą ostatnie słowa Jana Pawła II, które zostały ujawnione światu po 13 latach. Oprócz głównej informacji będą też inne np. ta o tajemniczym rytuale jaki grupa czarownic postanowiła wykonać w Rosji lub też o zdjęciach przedstawiających duchy dzieci.

Mamy nadzieję, że ta część Przeglądu Wam się spodoba. Staraliśmy się by informacje były jak najbardziej różnorodne tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W Przeglądzie będę tematy z zakresu religii, duchów, demonów, teorii spiskowych i wielu, wielu innych rzeczy.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Zombie nagrany w USA? Nagranie przeraża

nie Mar 3 , 2019
Temat Zombie już od dłuższego czasu jest niezwykle popularny. Szczególnie znany jest motyw tajemniczego wirusa, który zamienia ludzi w maszyny do zabijania i sprawia, że każdy ugryziony przez zainfekowaną osobę również stanie się zombie. Wydaje się to po prostu fikcją, natomiast zupełnie tak nie jest. Ostatnio pewien mężczyzna z Cleveland […]