Jezus ukazał się nad Morzem? ZNAK? (NAGRANIE)

Wielu osób już od wieków oczekuje jakiegoś znaku z góry, który da im nadzieję i pewność, że tamten świat naprawdę istnieje i wspomoże ich w trudnych chwilach.

Na przestrzeni lat było kilka takich tajemniczych zjawisk np. Fatima gdzie Maryja miała przekazać trójce dzieci 3 tajemnice. Od czasu do czasu niektóre osoby twierdzą, że widziały mistyczne istoty jak Anioły, a nawet Jezusa. Co najciekawsze czasami pojawiają się i zdjęcia czy nagrania z takich spotkań.

Włoski artystka Alfredo Lo Brutto wykonał zaskakujące zdjęcie we włoskim mieście Agropoli. Mężczyzna przyznał, że rzadko publikuje swoje zdjęcia, ale stwierdził, że teraz musi, a swoją fotografię nazwał: Świetlistym Chrystusem na Morzu. Wiele osób po ujrzeniu zdjęcia przyznało, że to jakiś boski znak zapowiadający ważne wydarzenia dla świata. Inni stwierdzili, że to Pareidolia.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

5 nagrań, które dowodzą, że Michael Jackson żyje?

pon Mar 11 , 2019
Michael Jackson dalej nazywany jest prawdziwym królem popu. Mężczyzna choć nie żyje już od 10 lat  to jednak jego piosenki jak  Thriller czy Billie Jean   dalej są uwielbiane przez miliony fanów na całym świecie. Z piosenkarzem jednak oprócz wielu sukcesów muzycznych powiązanych  jest sporo kontrowersji – Jeszcze za swojego życia Jackson […]