5 objawień Jezusa nagranych na kamerze!

Jezus jest bez wątpienia postacią, którą zna prawie każdy na świecie! Jezus według Nowego Testamentu przyszedł na świat w Betlejem, a jego narodziny zapowiadał Anioł, który ukazał się Maryji, a także pojawienie się Mędrców prowadzonych przez tajemniczą gwiazdą.

Większość chrześcijan twierdzi, że Jezus jest jednocześnie człowiekiem i jednocześnie bogiem. Jezus  dokonywał niezwykłych rzeczy jak rozmnożenie chleba,uzdrawianie, a nawet wskrzeszanie. Mesjasz nauczał ludzi wielu rzeczy m.in. mówił o miłości iż należy kochać Boga jak i  kochać każdego bliźniego dokładnie tak jak siebie samego. Postać Jezusa pojawia się także np. w Islamie, ale Jezus nie jest tam Bogiem, ale jednym z proroków. Dziś przedstawimy Wam nagrania objawień – konkretnie chodzi tu o nagrania ojawień Jezusa, który miał nie jeden raz ukazać się światu:

To  nagranie ukazuje modlących sie ludzi. Wszyscy wydają się naprawdę szczęśliwi, jednak nikt nie zwraca uwagi, że przy ścianie stoi tajemniczy mężczyzna z brodą i w białej szacie. Czy możliwe jest, że Jezus postanowił ukazać się wśród swoich wyznawców, którzy proszą i dziękuje mu za pewne ważne dla nich rzeczy.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Kosmosie znaleziono wejście do RAJU? NAGRANIE

nie Kwi 14 , 2019
Witajcie w kolejnej części Przeglądu Zjawisk Niewyjaśnionych. Dziś m.in. opowiemy Wam o tajemniczym krzyżu, dziwnej istocie nagranej w USA, a także wielu innych rzeczach. Cuda uzdrowienia zdarzają się rzadko, jednak faktycznie nie brakuje na Ziemi osób u których nieuleczalne choroby nagle i bez żadnego wytłumaczenia zaczęły zanikać, choć lekarze nie […]