5 tajemniczych nagrań z Kosmosu! NASA i sekrety

Kosmos jest bez wątpienia czymś co wywołuje w człowieku ogromną fascynacje i ciekawość, bowiem jest to coś niezwykle nieznanego i ogromnego, więc może tam się znajdować dosłownie wszystko.

Tajemnicze stworzenia, piękne nieodkryte światy, a niektórzy nawet wierzą, że w Kosmosie znajduje się sam Raj w którym Adam i Ewa wiedli piękne i spokojne życie aż dopuścili się grzechu. Jednak choć Kosmos nas fascynuje to gdzieś głęboko w środku także nas przeraża np. w temacie obcych, bo choć mogą oni być dobrzy i chcieć przynieść mieszkańcom Ziemi wiele dobra to jednak równie dobrze mogą być oni niegodziwi i źli. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kilka tajemniczych nagrań z Kosmosu, które mogą Was czasem zaniepokoić, a czasem zafascynować.

Zagienieni kosmonauci to teoria spiskowa, która dotyczy faktu iż  ZSRR w 1950 i 60 XX wieku przeprowadzil bardzo wiele prób wysłania ludzi w Komsos i niestety przez te próby zginęło sporo osób np. Aleksiej Lidowski, który został wystrzelony w Kosmos w rakiecie. Był też np.Walentin Bondarenko, któremu upadł w kabinie ciśnieniowej  wacik nasiąknięty alkoholem na bardzo gorącą płytę co wywołało pożar, który zakończył się śmiercią mężczyzny. Teorię tą być może potwierdzili Bracia Judica-Cordiglia kiedy zbudowali swoją pierwszą 8 metrową  stację kosmiczną na podstawie zdjęć aparatury słuchowej NASA.Swoją stację umieścili na

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.