Kreskówki, które przepowiedziały przyszłość? NAGRANIE.

Kreskówki, filmy animowane, czy bajki często mają nas rozśmieszać, wzruszyć lub nauczyć czegoś ważnego. Niektórzy jednak wyszukują w kreskówkach spełniających się przepowiedni i rzeczy i wydarzeń, które dopiero nadchodzą. By dowiedzieć się więcej kliknij w nagranie poniżej!

W filmie wspominamy kreskówki, które raczej większość powinna kojarzyć. Jest tam m.in. wspomniany serial Jetsonowie o zwykłej rodzinie, która pochodzi z przyszłość i żyje w otoczeniu latających samochodów, robotów i wszystkiego co niezwykłe. Wspomniany jest też np. Witch, który opowiada o piętce dziewczyn o magicznych mocach, które dzięki potędze mistycznego naszyjnika przemieniają się w strażniczki i walczą z wrogami wykorzystując potęgę żywiołów.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jezus uchwycony w płomieniach Notre Dame? (NAGRANIE)

nie Kwi 21 , 2019
Nie minął jeszcze tydzień od pożaru jaki w ogromnym stopniu zniszczył znaną na cały świat katedrę Noter Dame. Świątynia ta była bardzo ważna dla wielu katolików, ale także po prostu dla miłośników piękna. Czy Jezus ukazał się w Noter Dame? Wszystko w nagraniu poniżej: Pewna kobieta jest przekonana, że w […]